2733
2739

خدایا خواهش میکنم کمکم کن کسیو جز تو ندارم

التماست میکنم همه امیدم تویی

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم با دل شکستم دعات کردم توعم دعا کن مشکل شوهرم حل بشه دارم دیوونه میشم همه چی پس فردا معلوم میشه خواهش میکنم تو هم دعام کن 🙏🙏🙏🙏🙏😔😔😔😔

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:

لطفا برا منم بفرستید قلبم داره تیکه تیکه میشه از غم

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

تورو خدا محتاج دعا تون هستم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔😭

دعا کنید مشکل شوهرم حل بشه و ب سلامتی بیاد پیشم 🙏🏻😭

تورخدا دعا کنید پس فردا بیاد همه چی مون به پس فردا بستس محتاج دعا تون هستم 

مشکلمون حل بشه سر نمازام دعاتون میکنم🙏🏻😭

میشه با دلای مهربونتون دعام کنید اخع شنیدم دعاهای دل مهربون میگیره🙏🏻😭😔

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2738