2733
2739
عنوان

قرص قلب پدرم گیر نمیاد

380 بازدید | 50 پست

بچه ها کسی داروخانه اشنا نداره قرص پلاویکس۷۵خارجی میخام برای پدرم گیر نمیاد

هر چقدر پولش باشه میدم

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند🌷🌷

خدا باعث وبانیشو لعنت کنه

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تهرانین ؟

داروخانه ۱۳ آبان نرفتی ؟

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
2738
حتما باید خارجی باشه؟؟  حالا خارجی یا ایرانی رو نمیدونم ولی داروخانه ما ک داره مریص ها میگیرن& ...

باید خارجی باشه شما کجایین خارجیشودارین؟

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند🌷🌷
کفت تموم کردیم

داروخانه بنژامین فردوسی رفتی؟

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉

واقعا وضع دارو بهم ریخته من دیابت دارم رفتم نوار قند بگیرم گفتن دیگه وارد نمیشه این مارک مجبور شدم ۱۷۰ دادم یه دستگاه دیگه واقعا تا کحا باید بکشیم البته حقمونه چون صدامون درنمیاد هر بلایی میخوان سرمون درمیارن

باید خارجی باشه شما کجایین خارجیشودارین؟

نمیدونم عزیزجان ک داروخانه خارجی داره یا ایرانی 

عصر برات میپرسم اگر خارجی داشتن میگم بهتون 

ولی بعید میدونم با توجه به شرایط مالی مردم اینجا خارجی داشته باشن

2706