2733
2734
عنوان

میخوام از شوهرم شکایت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1836 بازدید | 63 پست
نه عزیزم. همون موقع که تو خونه بودن باید تماس میگرفتی 110 بیان صورت جلسه کنن. الان چجور میخوای ثابت ...

با پیامکایی ک با اون خط بهم داده یا چن باری زنگی ک زده

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
دیگه چ مدرکی؟من سر وصدا کردم هیچکدومم زیر بار نرفتن و الان خونه بابامم اخه رنه متاهله و بچه داره نم ...

اه خراب کردی دیگه، چرا سر و صدا کردی، اینجور موقع فقط باید عاقلانه رفتار کنی پوست جفتشونو میکندی، جفتشون اعدام داشتم، زنه متاهل مرده متاهل، همون شوهرش میگشت جفتشونو سره بزنگاه مچشونو میگرفتی

من اول فکر کردم دوستت دختره

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم ک شوهرش اصلاااااا غیرت ندارع هدف شوهرمه..... شوهرم چن بار با اون خط ک بنام خودش نیس ب من پیامک ...

فامیل ما یه دختر جوون دهه هفتادی

به شوهرش مشکوک میشه یه روز جمعه شوهره اصرااااااااار میکنه که اماده شو ببرمت خونه مادرت، دختره به محض اینکه پیاده میشه سوار ماشین برادرش میشن و تعقیبش میکنن، طرف میره یه زن سوار میکنه و میبرش خونه، اینها هم زنگ میزنن فک و فامیل و پدرشوهر و برادرشوهر و پلیس

بعد زنگ میزنن طرف رو تو خونه با زنه میگیرن

اون هم خیلی راحت میگه صیغه کردم 

الان تو کارهای جداییشه ولی خوب طفلی خیلی اذیت شد

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     

اگر با خط دیگه کاراشو کرده نمیتونی ثابت کنی صدا هم که اصلا  قانون قبول نداره  یه مدرک  معتبر  پبدا کن که شوهرت با زن شوهر دار رابطه داره  اونجوری  میتونی  حقشو بزاری کف دستش 

2731
توروخدا تصوراتمونو از نظامیا بهم نریز😶

همه نظامی ها رو نمیدونم ولی یه رئیس کلانتری بود که اگه میدیدی چه موجودیه....  

خاک تو سرش آشغال کثیف

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

با این چیزا کاری نمیتونی کنی، ولی اگه به روت نمیاوردی ، یه روز تو خونه مچشونو میگرفتی هم زنگ میزدی ۱۱۰ و هم شوهره اون هرزه، پدرشونو در میاوردن 

اینا اگر خطایی کنن خیلی بدتر تنبیه میشن

نه 

خیلی راحت تر تبرئه میشن

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

با این نمیتونی ثابت کنی. بنظرم یه مدت خودت رو بیهیال نشون بده ولی زیر نظر داشته باشش که بتونی ازش یه مدرک درست جور کنی. مثلا اگر میتونی یکی پیدا کن تعقیبش کنه. تازه تهش مچش رو بگیری فقط حق طلاق داری. 

2738
فامیل ما یه دختر جوون دهه هفتادی به شوهرش مشکوک میشه یه روز جمعه شوهره اصرااااااااار میکنه که اماده ...

زن شوهر دار رو که نمیتونه صیغه کنه  شوهر اسی با زن شوهز دار رابطه داره اگر بتونه ثابت کنه پدرشو در میارن جفتشونو

اشتباه بزرگی کردی

فعلا هیچ کاری نکن

یه مدت زیر نظرشون بگیر و رفت و امدشون رو چک کن منتظر باش یه اتو ازشون بگیری

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
خدا لعنتشون کنه، چه جوری دلش اومد دوست هرزه ات؟ وایسا به روت نیار مدرک جمع کن، بدون مدرک نمیشه من ...

دیگه دیره من تا شنیدم بیانش کردم و هییییچکس زیربار نرفت....الان خونه بابامم.... دختر نیس که زنه با 2تا بچه!!!ب شوهرشم گفتم گف ب زنم تهمت نزن یعنی بیشرف بی غیرت حتی نرف پرینت خط زنشم بگیره

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

همسایه مارو شوهرش گرفت با دوست پسرش، زنه پسر اورده بود خونه شوهرش سر رسید درو قفل کرد زنگ زد ۱۱۰، به قصد کشت زدشونا، یعنی مامور نمیومد کشته بودشون، برای جفتشون حکم اعدام گرفت

اشتباه بزرگی کردی فعلا هیچ کاری نکن یه مدت زیر نظرشون بگیر و رفت و امدشون رو چک کن منتظر باش یه ات ...

اخه خونه بابام 6ساعت فاصلع داره با شوهرم 

2706