2752
2734
عنوان

آقازاده

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 99 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه بابا راضیه رو کشتن کجا قایمش کردن پرس شد تا آخرین لحظه ها نشون داد

آخه نقش اوله 😅

بعدشم این حامد عنقا (نویسنده‌ش) عاشق اینه شخصیتای اصلی رو بکشه بعد زنده‌شون کنه .. عادتشه 😂🤦🏻‍♀️

آخه خیلی چیزا هنوز معلوم نشده، به نظر نمیاد قسمته آخر باشه

همه چی معلوم شد دیگه فقط موند جسد راضیه و پیدا کنن و قاتلشو ک جسدشو فردا نشون میده پیدا میکنن شوهرش میره سر خاکش و ...یکی ۲قسمت دیگه احتمالا تموم میشه

خدایا شُکرت❤🧿
2731
به نظرم راضیه زنده است و شهنام پلیسه

شاید راضیه رو فراری داده 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
بابا خب شاید خواب باشه

اینجوری نشون داد، چون تا اون لحظه تینا داشت میدید، نمی‌خواست تینا شک کنه

موقعی که تینا داشت پیانو میزد، هی اون لحظه که ماشین بلند شدو به ذهنش میومد

2706