2737
2734

برام سوال شده

اخه میخوام به بچه دار شدن فکر کنم

دارم میخونم بره وکالت

اگ بچه بیاد چجوری کار کنم؟؟؟؟ اونایی ک بچه دارن و شاغلن بگن لطفا

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

شاغل بودم متنفرم از خانومي كه بچه داره و شاغله خودم نزديك زايمان كلا كارو گذاشتم كنار ميشه ولي من ترجيح دادم فقط مادر باشم و لذت ببرم از بودن با بچم بدون خستگي و تنش و استرس

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وااا این چه حرفیه من خودم مامانمم شاغل بوده و الان هم خودم دبیری میخونم یعنی اگه بچه بیارم دیگه نمی ...

عزیزم من دارم مشورت میگیرم 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
من بچه ندارم اما بنظرم تا چند سال اول که کلا نمیشه و بعدشم خیلی سخته باید ببینی توان خودت چقدره م ...

من میخوام وکیل بشم

بنظرت با بچه میتونم؟؟؟؟ 

شاغل بودم متنفرم از خانومي كه بچه داره و شاغله خودم نزديك زايمان كلا كارو گذاشتم كنار ميشه ولي من تر ...

اخه من عاشق وکالتم

نمیدونم چجوری بین بچه و شغلم تعادل برقرار کنم

بستگی ب خودتون داره دیگه

من باردارم میخوام از کارم بیام بیرون هم بخاطر کرونا و هم این ک روانشناسا میگن تا دو سال باید مادر بالا سر بچه باشه

نمیخوام در حق بچه ای ک ب دنیا میارم کوتاهی کنم 

2738
بستگی ب خودتون داره دیگه من باردارم میخوام از کارم بیام بیرون هم بخاطر کرونا و هم این ک روانشناسا م ...

من عاشق کارمم

نمیدونم چیکار کنم

من و تمام همکارانم (حدود سی نفر)  زمان شاغل بودن حامله شدیم 

خوب یک کم سخته ولی ادم که نمیتونه شغلش رو ول کنه

بجه مون رو بزرگ هم کردیم 

تازه عزیزم من تو شهری زندگی میکنم که نه خانواده خودم و  نه خانواده همسرم  اینجا نیستند

کاملا دست تنها بودم

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045
من و تمام همکارانم (حدود سی نفر)  زمان شاغل بودن حامله شدیم   خوب یک کم سخته ولی ادم ...

تا چند سال کار نمیکنی عزیزم

شاغل بودم متنفرم از خانومي كه بچه داره و شاغله خودم نزديك زايمان كلا كارو گذاشتم كنار ميشه ولي من تر ...

اره خیلی سخته بنظر خودم زن پیر میشه بخواد کار کنه بیاد خونه بپزه خونه تمیز بچه اینور اونوریا خیلیا یکیو میارن اندازه یکهفتشون بپزه غذا خونه رم تمیز کنه این نشد رندگی من دوس دارم هر شب بوی غذا بپیچه توی خونه خونه تمیز باشه  بچه مرتب 

اخه من عاشق وکالتم نمیدونم چجوری بین بچه و شغلم تعادل برقرار کنم

زنداييم و داييم وكيل هستن هردو دفتر دارن و نسبتا تو شهرمون شناخته شده هستن

دوتا بچه دارن دختر متولد ٨٨ پسر متولد ٩٠ از مقتي دنيا اومدن غير از دو سه ماه اول مابقي عمرشون رو يا خونه دايي و خاله بزرگ شدن يا با پرستار و الان هردو بشدت عصبي و پرخاشگر هستن دليلشم نبود پدر و مادر تو همه مراحل زندگيشونه 

بعد از شاغل شدن خواه ناخواه غرق ميشي تو كارت و پرونده و دفتر و وقتي بري خونت خسته و اعصاب داغون برا خودتم وقت نداري چه برسه بچه

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
زنداييم و داييم وكيل هستن هردو دفتر دارن و نسبتا تو شهرمون شناخته شده هستن دوتا بچه دارن دختر متولد ...

اره راس میگی 

اما اطرافیانم همه شاغلن و خیلی با کلاس

راستش چرا دروغ بگم نمیخوام کم بیارم

2706