2733
2734

تقریبا چقدر سرمایه میخواد ؟🙂

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            

نکن اینکارو بازارش خرابه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تولیدی تریکو یا چی؟ من دوستم داره ولی پارسال بازارش خوب بود امسال نه بازم بستگی داره بنظرم از این ...

من میخوام انلاین شاپ باز کنم و لباساشم خودم طرح بدم خیاط بدوزه برام.. سرمایه هم تقریبا ۱۵۰ تومن اینا دارم میتونم کاری انجام بدم با این؟

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            
2728
من میخوام انلاین شاپ باز کنم و لباساشم خودم طرح بدم خیاط بدوزه برام.. سرمایه هم تقریبا ۱۵۰ تومن اینا ...

آره میتونی

ولی کل سرمایت زیاده،همشو لازم نیست بذاری

مگر برای اجاره مکان،که نمیصرفه اجاره بدی تو این اوضاع و وضع بازار

چرخکارهای خونگی زیادن میتونی بدی اونا برات بدوزن

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
آره میتونی ولی کل سرمایت زیاده،همشو لازم نیست بذاری مگر برای اجاره مکان،که نمیصرفه اجاره بدی تو ای ...

چه خوب..شما اطلاع دارین چرخکار های خونگی برای یه شومیز و یا مانتو ساده و نچندان پرکار چند میگیرن؟(برای دوخت یک مدل)

آره میتونی ولی کل سرمایت زیاده،همشو لازم نیست بذاری مگر برای اجاره مکان،که نمیصرفه اجاره بدی تو ای ...

راستی یه سوال دیگه..میتونم از خارج هم جنس وارد کنم؟ منظورم اینه که میصرفه ؟ یا سخته؟ 

چه خوب..شما اطلاع دارین چرخکار های خونگی برای یه شومیز و یا مانتو ساده و نچندان پرکار چند میگیرن؟(بر ...

راستش قیمتا الان دستم نیست

ولی خب چند مرحله داره،الگو رو باید بدید براتون طراحی کنن،بعد الگو رو میدید برشکار برش میزنه آماده میکنه تیکه های پارچه رو و اونا رو میدید به چرخکار میدوزه و اتوکاری میکنه

با چند تا تولیدی حتما برو صحبت کن ازشون مشورت بگیر بعد وارد کار شو

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2738
راستی یه سوال دیگه..میتونم از خارج هم جنس وارد کنم؟ منظورم اینه که میصرفه ؟ یا سخته؟ 

چه جنسی؟

ببین تا میتونی وام بدون سود بگیر

کمیته امداد میدونم ۵۰م یا۱۰۰م به اضای اشتغال هرمددجو بهت کمک کنه ۴درصد همه پولتو خرج نکن خیییلی حواست باشه من که پسرم جراتشو ندارم فعلا دلالی بهترینه بنظرم

فقط مواظب باش خیییلی تحقیق کن

فروش و تامین سرمایه

هیچ جا ثبتش نکن مالیات و... میخوره بسیج سازندگی شهرتونم میتونی بری کمک بگیری مشاغل خانگی...

ببین تا میتونی وام بدون سود بگیر کمیته امداد میدونم ۵۰م یا۱۰۰م به اضای اشتغال هرمددجو بهت کمک کنه ۴ ...

اهان مرسی بابت راهنمایی 

لباس دیگه عزیزم😂

فکر کردم پارچش اینا منظورته،مثلا با پارچه ترک بدوزی!🙈

والا فکر میکنم با توجه به بی ارزش شدن پول ایران یکم بازارش کساد باشه

من یه ماه پیش یه ژاکت میخواستم بخر از یه پیجی قیمت زده بود 31 دلار،حساب کردم دیدم به پول ما میشه 900 تومن😑واقعا 31 دلار پولی نیست ولی برای ما الان دیگه خیلیه

ولی برعکسشو اگه بتونی خیلی خوب میشه،مثلا یه سری لباس هایی با طراحی های خاص که کار هنری روش داره رو ببری ترکیه بفروشی خیلی عالیه

من خودم یه سری کیف هایی میدوزم که خیلی خاصه

گفتم مثلا ترکیه مناطقی که گردشگر زیاد داره ببرم بفروشم هرکدوم رو 40 دلار هم بفروشم خیلی سود میکنم،ولی واقعا راهشو بلد نیستم که چطوری باید اینکارو کنم

فکر کردم پارچش اینا منظورته،مثلا با پارچه ترک بدوزی!🙈 والا فکر میکنم با توجه به بی ارزش شدن پول ...

عزیزم هنوز هستی تو سایت؟؟؟

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
عزیزم هنوز هستی تو سایت؟؟؟

بله بله😉

ولی کم میام الانا

2706