2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شربت  زینک برا کودکان بهش بده. وعده هاشو زیاد کن میوه بیشتر بهش بده

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2740

مایعات زیاد بهش نده هله هوله رو کمترش کن پسر من هم شکمو نیست در حد خودش میخوره دوماه دیگه سه سالگیش تموم میشه وزنش ۱۷ کیلویه

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 

پسر من فقط با برنامه کودک و کلا تلویزیون غذا می‌خورد، وقتی حواسش پرت بود یه دیس هم میدادی پلو می‌خورد، اما در حالت عادی دو لقمه.... اطرافیان همش میگفتم عادتش نده به اینکه با تلویزیون و.... غذا بخوره

ولی یه مشاوره تغذیه رفتم، خدا خیرش بده، گفت هر طور راحته بهش غذا بده، وگرنه معدش کوچیک میمونه

الان سیزده سالشه، دیگه سیر نمیشه😁😁😁😁😁

تو قرار دل بیقرار منی ❤️❤️❤️
میوه دوست داره زیاد میخوره

خوب خوبه بنظرم  ادم میوخ بیشتر بخورخ سالم  تره برا غذا  هم وعده هاشو زیاد کن اشکال نداره تو ی وعده  مثلا  دو قاشق بخوره نیم ساعت دیگه خودش گشنه  میشه دوباره میخوره اینطوری ب طور طبیعی اشتهاش باز میشه

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2706