2733
2734
عنوان

اطلاعاتي

52 بازدید | 5 پست

من ديشب خونمون ميخواستم يه چيزي بردارم با دوستم بودم بعد اون جايي كه خونه ما هست دور دوره،يعني چهارشنبه ها شلوغ ميشه و ميان شماره ميگيرن و ازين مسخره بازيا

ما توي ترافيك بوديم يه ماشين بغل دستمون بود لكسوس rxبعد اين يه پسره ٣٢ساله اينا فوق العاده خوشتيپ و ازينا بود كه معلومه خرپوله اينا،بعد ما ديديم داره با اخم بهمون نگاه ميكنه و اينا بعد نگاي عقبش كردم ديدم يه مرد مسن با موهاي سفيد و كت شلوار تقبه راست نشستهگفتم اينم ختما ازيناس مه ميخواد شماره بده ولي چون باباش هست نميتون بعد همينطوري داشت با اخم نگاه ميكرد(ديدين كه كسايي كه ميخوام اذيت كنن و شماره بدن هيچوقت اينطوري نگاه نميكنن)بعد يهو اومد بغل دستمون با اخم و پر تحكم گفت ٥ثانيه بيا تو كوچه ما جواب نداديم حتي يه ذره حالت داد اينو گفت گفت بابا اينجا ضايعس بخوام شماره بدم(درصورتي كه همه اونجا ميدادن و اينم بگم ما واقعا نميكرفتيم ما توي ترافيك اون دور دور بوديم.بعد يهو من چشم به بغل دستيش اقتاد ديدم اونم يه مرد ٥٩سالشه كچل با كت شلواره اونم صاف نشسته بود بعد ما ترسيديم گفتيمب اشه تو برو ما پشت سرت ميايم پشت سرش رفتيم يهو اون كه رفت توي كوچه ما سريع گاز و گرفتيم مستقيم رفتيم.واي فكر كنم اطلاعاتي بود😣😣😣ماشين دوستم لكسوس بود نميدونم بخاطر ماشين بوده نميدونم چيكاره ما داشت همش خداروشكر ميكنم نرفتيم

يعني اگه مارو ميبردن چي ميشد؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
😐😐😐 چه سنشونم درست حدس میزنی ۳۲_۵۹ همه اونجا شماره میدن؟! سایت داره به فنا میره😐😑

اون ٥٩منظورم ٥٠اينا بود اشتباه تايپي بود پسره هم ٣٠و خورده اي سالش بود

دور دوره ديگه خط ميان ميزنن