2737
2739

نیم ساعت پیش با بابام رفته بودیم بیرون یه سری وسیله بخریم برا خونه...

تو راه خونه بودیم خاهرم زنگ زد و گفت فلان چیز میخام بخر...بابام جلو هایپر نگه داشت گفت طناز جا پارک نیست سریع برو بگیر بیا من نمیتونم برم و...

خلاصه رفتم گرفتم ،وقتی میخاستم سوار ماشین بشم نگاه نکردم ب ماشین فقط دیدم خب رنگ و مدل یکیه 🤦🏻‍♀️

عاقا نشستم تو ماشین داشتم توضیح میدادم ک چرا دیر شد🤦🏻‍♀️😣😣😣😣یدفعه با صدای یه پسر غریبه نگام افتاد به راننده دیدم عههههه😱

بعد نگاه کردم صندلی عقب باز دیدم عهههه😱😱

عاقا ماشینو اشتباه سوار شده بودم 🤦🏻‍♀️ دوتا پسر صندلی عقب بودن یکی پشت فرمون☹️😣🤦🏻‍♀️

حالا نمیدونم چرا بجا اینکه بگم وای ببخشید ماشین اشتباه سوار شدم 

گفتم اووووووه شتتت بعد هنگ کردم باید چیکار کنم الان ،پسره هم میخندید یکیشون گف فک کنم اون ماشین شماست ☹️😂

حس میکنم پسره الان داره میگه هولو نگا🤦🏻‍♀️

تا حالا انقد خجالت نکشیده بودم 

حالا پسرای محله ما معمولا تا ساعت دوازده بیرون نمیرن 😐اینا سر صب بیرون چیکار میکردن😣

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😂عب نداره برای منم پیش اومده

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2740
عین رمان شد که😶😶😶

🤦🏻‍♀️ تازه بعدش توضیحات واسه بابام داشتم که من تو اون ماشین چیکار میکردم همش میگفت مگه چشمات فلانه 🤦🏻‍♀️

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
میگفتی بزن بریم تا بابام ندیده😑🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اگر می‌خواهید یک نفر را بکشید پیشنهاد میکنم اول به او محبت کنید، خاطره بسازید، ساعت ها با او وقت بگذرانید، غافلگیرش کنید به هر بهانه ای،شادی اش را باعث شوید، برایش سنگ صبور باشید.... اینگونه زندا اش میکنید................. و دقیقا زمانی که به جز شما کسی را در زندگی اش ندارد رهایش کنید.... او را در بدترین شرایط زندگی اش.. درست وقتی که به شما بیش از هر کس دیگه ای نیاز دارد تنها بگذارید... ودر آخرین مسیجتان برایش آرزوی خوشبختی بکنید...... شک نکنید او خواهد مرد.... هر روز از نو می‌میرد و تا عمر دارد آن آدم سایق نمی‌شود.............................. وقتی که درست زیر پاهایشان لهت کردند بالای سر میگذارنت به عزت و شرف لا اله الا الله............. خوشبحال سنگ که نداره دل تنگ........................                       زخم که قدیمی بشه یا میشه ماندگار یا میشه یادگار💔
2706