2737
2734
عنوان

شوهرم دوست داره پیشرفت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 117 پست
آخه این مملکت ام بدرد نمیخوره

درسته ولی ممکنه خیلی چیزارو از دست بدی با رفتنت بمون باهم برین

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر من که منظوری نداره وگرنه آدم با خرج کمتر میتونه سواستفاده کنه چرا اینهمه خرج کنه 

یعنی چی با خرج کمتر چون خودش زبانش ضعیفه و من زبانم اوکیه میگه تو راحت تره رفتنت

2728
یعنی بری اونجا پیشرفت می کنی؟ بمونی هدر می ری؟؟؟🙄

من پیشرفت نمیخوام. آرامش میخوام یجا که قیمتا ثابت باشه و با همه دنیا دعوا نداشته باشن

در مورد پیشرفتم،تو ایران اکثرا دلالا پیشرفت می کنن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

چه ربطی به زبان داره ؟؟؟

زن و‌شوهر باهمن

شما میری کانادا ایشون چرا نیاد ؟! و بعدا بیاد؟

فقط چون زبان بلد نیست؟ هر دو راحت میتونید از مملکت برید یعنی انگلیسی من صفررر بود ولی رفتم کانادا مونترال 

الان فولم

غصه نخور درست میشه.
2738
چه ربطی به زبان داره ؟؟؟ زن و‌شوهر باهمن شما میری کانادا ایشون چرا نیاد ؟! و بعدا بیاد؟ فقط چون ز ...

ببین من خواهرم اول خودش ویزای تحصیلی گرفت بعد چند ماه برا شوهرش دعوت نامه فرستاد اونم رفت شما چجوری رفتی مگه میشه بدون زبان🥺من شوهرم رشته کاریش اونور عالیه ولی زبانش ضعیفه

معلومه کانادا بهتر اینجاست چه حرفا میزنید 

شما لابد خواهرت اونجاست پیشرفت کرده که میگی.

وگرنه دختر عموی منکه اونجاست که اصلا راضی نیست.

میگه ایران خیلی نعمت فراوونه و سختی های اینجا رو نداره.

فقط برای یه عده که موقعیت خاص، مثلا استاد دانشگاه تو رشته خاص باشند مناسبه

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
مثلا چی شوهرم بره با یکی دیگه😂

نمیدونم ن ببین من هیچ چیزی رو قطعی بت نگفتم فقط گفتم من باشم اینکارو نمیکنم حالا تو باتوجه ب شوهرت و شرایط زندگیت و همه چی تصمیم بگیر

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
پیشرفت شما مقدمه ای برای مهاجرت خودش 😅 ولی اگر شرایطشو داری و قکر میکنی اون ور موفق تر میشی خوب پس ...

معلومه اونور موفق ترم چون خواهرمم هست همش دلم میخواد برم ولی اینکه به من میگه تو اول برو انگار فکر خودشه در حالی که قسم میخوره اینجوری نیست 

2706