2733
2739
عنوان

یه تصمیم مهم گرفتم ، بنطرتون عقلانیه؟ ⭕😥

| مشاهده متن کامل بحث + 134 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پول رو ندین رهن باهاش چی کار میکنید؟

میزاریم بانک و سود میگیریم ☹😂

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
اول ببینید از پس هزینه های بالا شهر برمیاین چون هزینه ها اونجا خیلی سرسام آورتر از پایین شهره

ازون نظر مشکلی نداریم عزیزم 

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
2731
میزاریم بانک و سود میگیریم ☹😂

خب دیگه حساب کن پول رهن خونه جدید رو از رهن خونه قبلی کم کنی بذاری بانک چقدر تو این یه سال سود میده همون میشه هزینه ای که از جیب باید بدی، اون کم شدن ارزش پول میشه موقعی که مثلا طلا میخواستی بخری نخری بدی رهن بعد طلا دو برابر شه ارزش پولت نصف میشه، وگرنه همین تو بانک گذاشتم هم یعنی کم شدن ارزش پول

خب دیگه حساب کن پول رهن خونه جدید رو از رهن خونه قبلی کم کنی بذاری بانک چقدر تو این یه سال سود میده ...

ممنونم از کمکت عزیزم 🌸