2410
2553

خانوما ، ما خودمون یه خونه داریم که جنوب تهران دراقع پایین ‌ شهر تهرانه. 

میخوایم این خونمون رو اجاره بدیم و خودمون هم بریم یه منطقه خوب تو بالاشهر تهران رهن کامل کنیم

دلایل زیادی داریم اما مهمترینش اینه که ما با یکی از آشنا هامون تو این خونه همسایه ایم و اون یه ادم بیشعور ب تمام معناس و خیلی تاحالا اذیتمون کرده، باید ازش دووور شیم

دومیش اینکه تا سال دیگه نمیتونیم خونه بخریم ، پس تا اونموقع میایم مستاجری و بعدش انشالله همونجا خونه میخریم

خیلیا بهم میگن تو مگه خنگی ؟ خودت خونه داری بعد میخوای بری مستاجری !!  

خب خونه خودمون رو میدم رهن و خودمونم میریم رهن دیگه ، تازه من فهمیدم نصف بالاشهریا مستاجرن 

نظر شما چیه؟ تصمیم خوبیه؟

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هرچی روحیه تو خوب میکنه انجام بده 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن

تو به نصف بالا شهری ها چیکار داری 

تو زندگی خودت رو بسنح گل 

حقوق شوهرت رو بسنح 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
پولی که میدی رهن یعنی از دست دادی این اشتباه رو نکن چون  ارزش پولت هیچ میشه

واقعا؟

اخه یه سال دیگه باید اینجا بمونیم ، منم به همون دلایل که بالا گفتم دوست ندارم اینجا بمونم

خب خودمون هم خونمون رو میدیم رهن که ،🤒

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
2714
بنظرم الان خونه بخرید یکدفعه‌‌.تواثاث کشی وسایل داغون میشن

عزیزم تا سال دیگه نمیتونیم بخریم

یه چیزی هست که باید جور شه

ماهم خسته شدیم انقدراینجا زندگی کردیم

واقعا؟ اخه یه سال دیگه باید اینجا بمونیم ، منم به همون دلایل که بالا گفتم دوست ندارم اینجا بمونم خ ...

خونه تون چون پایین شهره کم رهن میره

چرا خونه تونو نمیفروشید تو همون منطقه جابجا شید؟

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
آره کار خوبیه خیلیا همین کار رو میکنن

اخه یه دوستمون گفت پولت بی ارزش میشه اگه بدی رهن

خودمم میخوام خونمو بدم رهن ، اونجوری هم بی ارزش میشه؟

خونه تون چون پایین شهره کم رهن میره چرا خونه تونو نمیفروشید تو همون منطقه جابجا شید؟

خب دلمون میخواست بریم مناطق بالاتر ولی حرف شماهم درسته ، فکر خوبیه

خب دلمون میخواست بریم مناطق بالاتر ولی حرف شماهم درسته ، پیشنهاد خوبیه

ایشالا سال دیگه میری جای بالاتر

ولی بهتره همونجا جابجا بشید عزیزم

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
اخه یه دوستمون گفت پولت بی ارزش میشه اگه بدی رهن خودمم میخوام خونمو بدم رهن ، اونجوری هم بی ارزش می ...

اون پول که بیشترش پول رهن خونه خودت میشه یعنی الان پول نقد دستت نیست، بعدش هم الان احتمالش زیاده یه ثبات و رکود پیش بیاد و اصلا افزایش قیمت ها مثل دو سال قبل نخواهد بود ، از همه مهمتر آدم برا بهتر شدن زندگیش باید یه هزینه ای بده دیگه، غیر از اینه؟

2706