2733
2739
عنوان

آیا این شوخی با شوهر بد هست؟

1148 بازدید | 63 پست

نامزدیم 

داشتیم پیام میدادیم ،گفت کجایی خونه ای ؟ گفتم نه ،شوخی کرد گفت مِی خونه ای ؟ 

منم مسخره بازیم گرفت گفتم عی وای کاش بودم ، شراب میخوردم، س ..س میکردم، میرقصیدم،  ولی نیستم سرکارم :/ 

گفت عه اون کار که سختره، گفتم نیست، گفت باشه برو همین کارو کن، گفتم مشتری نیس و یکم با شوخی همینطوری ادامه میدادم،و قیمت میگفتم و میگفتم طرف خوشگل باشه جوون باشه و ... ولی فکر کنم اون ناراحت شده بوده   نمیدونم والا :/ خب من به شوخی میگفتم :/ خب اون مگه نمیدونه من اهل این کارا نیستم و خیلی ام مثبتم ؟! 

۲۰ سالمه :/ گفتم اگه سوال شد بدونید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی شوخیا ارزش ادمو میاره پایین و قبح حرفو میریزه. بر عکسشو اگه ی اقا بگه هزاران انگ میزنن بهش. ب نظر من قشنگ نبود شوخیت

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
2738

نامزدت خیلی بی جنبه اس یبوست

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

چرا من از س ک س متنفرم 😔😔😔😔😔😔😔

ینی واقعا مریض هستم از نظر جنسی و جسمی 😔😔😔

میبینم بقیه با ذوق راجب این چیزا حرف میزنن😔😔

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2706