2737
2734
عنوان

چهره ام خوشکله

459 بازدید | 33 پست

بچه ها من چهره خوب و نازی دارم به گفته دیگران بعد عکس گذاشتم توی اینستام هیشکی واسم کامنت نزشت بعد میرم میبینم بقیه با کلی عمل و قیافه خیلی معمولی کلی کامنت و لایک خوردن. حتی دوستامم واسم کامنت نذاشتن در صورتی که واسه بقیه پستام میزارن هر چی عکسمو نگاه میکنم ایرادی نداره و خوبه...آخه چرااا 

این اکانت پنجم منه دیگه شماره و ایمیل ندارم لطفااااا منو نترکون نی نی یار 😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بزار

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  

کوووووووووووووووووو عکس..................................................................................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
2738
فقط یکی دایرکت داد ناز هستیا

عکستو میذاری؟

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2706