2733
2739

تاپیک قبلم گفتم چی شد رفتم دکتر گف ممکنه غدد بد خیم و تومور باشه گف ازمایشا رو ازت بگیرم و عکس و ام ار ای الان میخام برم پیش ی دکتر دیگه...واسم دعا کنید تورو خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم چیز شونم یعنی بالای گلوم یه چیز گرد در اونده که درد میکنه رفتم دکتر گفت غدد لنفاوی التهاب داره قرص داده فعلا که خوب نشده

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
منم چیز شونم یعنی بالای گلوم یه چیز گرد در اونده که درد میکنه رفتم دکتر گفت غدد لنفاوی التهاب داره ق ...

چونم ببخشبد

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2738

عزیزم نگران نباش فامیل ما همینطور بود حتی نمیتونست از حاش بلند بشه جلو چشماش سیاهی میرفت و میوفتاد حتی نمیتونست بشینه همیشه باید روی دنده میخوابید تا وقتی رفت دکتر گفت همین جای سر شما که میگی یچیزی اندازه گردو هست بعد دکتر گفته بود غده چربیه خطر نداره عمل کردن سریع هم خوب شد آزمایش هم دادن هیچی نبود الانم دوساله حالش خوبه