2737
2734
منم مثل شمام میخاسم برای دومی رعایت کنم ک ناخاسته باردار شدم ولی فکرکنم تغذیه الکیه همه چی اون بالای ...

من دیگه برای هیچ کاری تلاش نمیکنم درس مهمی گرفتم از زندگی وقتی قراره اون بالایی همه کارو خودش بکنه من چرا تلاش بکنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سونو ان تی اگر جای خوب رغته باشی 90 درصد درسته 

جای خوب که نبود به یکی از آشناها پارسال گفته بود دختره آنومالی گفت پسره ولی دلمو خوش نمیکنم دیگه چون میدونم دختره

2728
برای من که نشد همه چیزو رعایت کردم

عزیزم تو تلاش خودتو کردی ولی در نهایت این خداست که صلاح هر بندشو بهتر میدونه .مبارکت باشه انشالله 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
جای خوب که نبود به یکی از آشناها پارسال گفته بود دختره آنومالی گفت پسره ولی دلمو خوش نمیکنم دیگه چون ...

علائم چی داشتی ؟ مثلا ویار به چی 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
2738

منم مادرم منو خواهرمو داشت خیلی دوست داشت پسر داشته باشه

۲ بار با رژیم حامله شد سقط کرد...نابود شد تو ۴۱ سالگی

۱ سال بعد بدون رژیم اقدام کرد...بچه موند و پسر شد و الان یه داداش ۴ ساله دارم

فقط بدون همان چیز که در تقدیرت باشد😉

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
من دیگه برای هیچ کاری تلاش نمیکنم درس مهمی گرفتم از زندگی وقتی قراره اون بالایی همه کارو خودش بکنه م ...

ببین من دوتا دخترام مثل توهست شرایطم.منم بعدسونو خیلی شکستم ولی الان حتی یک درصد ناراحت نیستم تونمیدونی چقدر دوتاخواهر خوبن خداروشکرمیکنم پسر نشد الان من خیلی راحت باهم بازی میکنن دعوامیکنن ولی خیلی بهم وابسته هستن.بچه های شما مطمعن باش همینن من گاهی ناراحت میشم وقتی میگفتم کاش پسربود الان خیلی خوبه .که باز باردارشدمو باز استرسا اومده سراغم من بیشترازحرف بقیه واهمه دارم 

علائم چی داشتی ؟ مثلا ویار به چی 

همه چی میخورم ترش و شور دوس دارم شیرینی هم میخورم ویار خاصی ندارم حالت تهوع ندارم فقط عصرا حالم یه جوری میشه،زیاد گرسنم میشه بچه سمت راسته

اولا که NT صد درصد نیست، دوما با رژیم به تنهایی نمیشه تعیین جنسیت کرد جنسیت بچه رو پدر تعیین میکنه شما هر چقدرم گرمی بخوری بازم اگر اسپرمی که کروموزوم x داره به تخمک ت برسه بچه دختر میشه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2706