2737
2739
همسرم مشکل داره کم تحرکی واسپرم کم

همسر منم مشكل ضعف اسپرم داشت همه فاكتورهاش ضعيف بود

رفتيم رويان پيش دكتر حسام الدين سجادي به يه نسخه و چندتا توصيه در عرض ٢ماه اسپرم هاي همسرم به نرمال رسيد و خداروشكر من باردارم

خارج از رويانم مطب داره يه سر برين پيشش انشااله نتيجه بگيرين

تا حالا براي درمان همسرتون كاري كردين؟

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
[QUOTE=166951264]همسر منم مشكل ضعف اسپرم داشت همه فاكتورهاش ضعيف بود رفتيم رويان پيش دكتر حسام الدين ...

انشااله قسمت شما هم بشه

ببين گلم اگر وزن همسرت زياده حتماً بگو لاغر كنه،ميوه و سبزيجات زياد بخوره،زياد نشينه فعاليتشو بيشتر كنه

اين خيلي موثره بهشون بگو روزانه هر يكي دو ساعت يكبار بيضه ها رو با آب سرد بشوره

گرميجاتم زياد بده بخوره

شوهر من اين كارارو كرد

قرص ويتامين ث و اي هم خورد

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋

همسرم پارسال مشکل نداشت اما امسال حرکت وتعدادوشکل اسپرم هاش افتضاح شده دکترزنان بهم گفت آی یوآی انجام بده امامن ترسیدم پیش خودم گفتم اگه نشه باید ای وی اف کنم.ازطرفی هم گفت همسرت دکترنره الکی انگولکش میکنن وبدترمیشه بازم شک کردم ورفتیم پیش اورولوژی بهش دارو دادوگفت حتی اسپرم هات برای ای یوای هم مناسب نیست داروهاکو۳ناه بخورانشاالله نتیجه حاصل میشه اگه نشدبیاپیشم

هنوز۳ماه نشده دوهفته دیگه داروهاش تموم میشه دعاکن خوب شده باشه میدونی الان مثل قدیم نیست که فوری زنو رها کنن وبرن دنبال یکی دیگه.اگه زن مشکل داشته باشه بهتره تامرد مردبیچاره غرورشو ازدست میده ولی برای حل مشکل خانومش حتمابه هردری میزنه

2740
هنوز۳ماه نشده دوهفته دیگه داروهاش تموم میشه دعاکن خوب شده باشه میدونی الان مثل قدیم نیست که فوری زنو ...

دلت نسوزه مرد مشگل داشته باشه بهتره زن خیلی اسیب میبینه 

من ۱۰سال بچه دارنشدم کلی دوادرمون کردم نمیگم شوهرم پشتم نبود هرکاری ازدستش برمیومد انجام دادولی بازم یه رفتارایی میکرد بعضی وقتا دلم میشکست

هنوز۳ماه نشده دوهفته دیگه داروهاش تموم میشه دعاکن خوب شده باشه میدونی الان مثل قدیم نیست که فوری زنو ...

گرده خرما پیدا کن هم خودت بخور هم شوهرت. برا قوای جنسی خوبه. تخم لاک پشتم خوبه