2737
2734
عنوان

خاطرات باحال سر زایمانتونو بگید😁😆

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 90 پست
گلم خودت خاستی سزارین بشی؟  الان واس دومیت قصدت چیه بازم سز یا طبیعی

نه بند ناف داشت پسرم نشد

الان خودم طبیعی رو بیشتر میخوام اگر بتونم میخوام ب دکترم بگم اگر شرایط جسمی رو دارم صبر کنه هر چی پیش اومد طبیعی شد طبیعی نشد سزارین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون خاطره سه قطره شیر بنده خدا اصلا باحال نبود صبحی دیدم دلم آشوب شد منم شیر نداشتم اون سه قطره رو این قدر با فشار سینه بیرون میاوردم میکردم تو استکان همونی که میگی به دور شیشه میچسبید قاطی شیرخشک بچم میکردم که اونم شیر مادر خورده باشه ...چقدر اشک ریختم ...صبحی دلمو شکستی 

دردم از یارست و درمان نیز هم
سزارین اورژانسی

اها 

منم سزارین دوس دارم اگ پسرم همکاری کنه😁ولی باز از ی ور میگم سزارین بعدش اذیتم پشیمون میشم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2731
نه بند ناف داشت پسرم نشد الان خودم طبیعی رو بیشتر میخوام اگر بتونم میخوام ب دکترم بگم اگر شرایط جسم ...

آهان 

بسلامتی باشه عزیزم 

چن وقتته؟! 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
اون خاطره سه قطره شیر بنده خدا اصلا باحال نبود صبحی دیدم دلم آشوب شد منم شیر نداشتم اون سه قطره رو ا ...

من خودمم پسرم ان ای سیو بود خودم دقیقا شیر اولم عین اون بود ک بردم پرستار گفت این چیه خانم خودمم خندیدم شما چرا دلت شکست مگه دست خودمون بوده 

2738
اها  منم سزارین دوس دارم اگ پسرم همکاری کنه😁ولی باز از ی ور میگم سزارین بعدش اذیتم پشیمون میش ...

اذیتی نداره گلم من که ذره ایی درد حس نکردم مخصوووصا که پمپ درد داشتم هر لحطه درد داشتم اونو فشار میدادم آب رو آتیش بود عالیه مث مهمون میری بیمارستان ارایشتو داری عکسو فیلمتو میگیری میای با فندوقت

خوب شما عاشق بچه هستی ولی من نه . خدا چیزی به نام عشق به بچه فک کنم یادش رفته تو من قرار بد۶ 

مث منی شما...من یه دختر دارم...گفتم تمام دیگه...شوهرمم میگه بسه دیگه تمام...شاخ درمیارم که مردم باوجود سختی که میکشن بازم میخان بیارن...چرا...بخدا هیچ شیرینی خاصی نداره هیچ نداره غیر یه باری که تاآخر عمر رو دوشته...دوتا باشن میشه دو بار سنگین تره رو دوش آدم‌..والا

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
فقط درد بودو بس.....ولی ماما و پرستارای زایشگاه همش میگفتن چه مامان خوبی هستی اصلا جیغو داد نکردی😂

عزیزم من اولش رفتم بلوک زایمان تا قبل اینکه بفهمن بند ناف دارم تا دردام میومد هی میگفتن وای خانم دکتر من معدمه فک کنم از گرسنگیه یه چی بخورم هی میگفت نه خانم دردته. دوباره میگفت اخ کمرم من دیسک دارم یکم راه برم میگفت خانم دردته بخوابه میگفتم اخ بخدا پام گرفت انقدر خوابیدم میگفت خانم بخدااا داری زایمان میکنی این دردا طبیعیه بخواب توروخدا بخواب🤣

2706