2703
2553

خودم موقع زایمان اول بیست سالم بود. 

بهوای همراه وی ای پی گرفتیم پرستار اشتباهی برد بخشو بعدم گفت سزارینه دلم نمیاد جابجاش کنم دوباره. تخت بغلیم دیدم خیلی خجالتیه و ساکته و... 

بعد فهمیدم خانومه بچه اولش همسن من بود این دومی هم ناخواسته بوده😁بعد 20سال...

بعد بچشم بردن ان ای سیو روز بعد گفتن براش شیر ببر ظرف دادن توی ظرف اولش در حد چندتا قطره رو در و دیوار ظرف ریخته بود شاید دو قطره اونم رو دیواره حالا بنده خدا اصرار اصرااار ب همراهش که خواهرشوهرش بود که شیر بچه رو بیار خواهرشوهرشم خیلی خانم خوبی بود هی میرفت میخندید میگف دلش خوشه این س تا قطره رو بدم لیس بزنه بچه🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من زایمان نکردم تا جالا و امیدوارم زایمانم نکنم . فقط اومدم خاطراتو بخونم

چرا من الان دومی رو باردارم زایمان اولم خخیلییییی سخت بود مرگبااار بود ولی انقدر عاشق بچه هستم بازم از خدا میخوام توان و زایمان خوب نصیبم بشه بازم بیارم

چرا من الان دومی رو باردارم زایمان اولم خخیلییییی سخت بود مرگبااار بود ولی انقدر عاشق بچه هستم بازم ...

خوب شما عاشق بچه هستی ولی من نه . خدا چیزی به نام عشق به بچه فک کنم یادش رفته تو من قرار بد۶ 

ی موقع چقدر خاطرات زایمان تو پربازدیدا بود. الا دیگ خبری نیس ازشون

الان جدیدا تجاوز باز مد شده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2714

گلم خودت خاستی سزارین بشی؟ 

الان واس دومیت قصدت چیه بازم سز یا طبیعی

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
چرا من الان دومی رو باردارم زایمان اولم خخیلییییی سخت بود مرگبااار بود ولی انقدر عاشق بچه هستم بازم ...

الان من نفهمیدم طبیعی یا سزارین؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

خاله من زایمان کرده بود در اثر داروهای بیهوشی چرت وپرت میگفت چون شهرستان بود امکان رفتن ما نبود زنگ زدیم حالشو بپرسم یهو برگشت گفت باباتون پاش شکسته وفلان وخیلی چرت وپرتای دیگه که ماشوک شدیم بعدا فهمیدیم برای داروهای بیهوشیه الان بعد ده سال یادش می افته فقط میخنده

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
2706