2737
2734
نیم ساعت پیش برای ماهم ریختن دقیقا لحظه ای که گفتم خدایا کی یک ملیونو بزنن به حسابمون پیامکش اومد که ...

مال منم اینجوری شد🤣

چقدر سخته دوریت نفسم من توبه کردم امیدوارم توم منو بخشیده باشی🙏🙏🙏🙏🙏
دیشب

پس برا مارو نریختن حتما نمیخوان بدن بمون 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا مام جواب نیومده پشت سرهم میریزن اول مال خواهرمو ریتتن یک ساعت بعد من هنو برا بابام نریختن

تو یک خانواده برا هر نفر ی تومن؟؟یا متاهلین و جدا ؟

فقط سرپرست خانواده smsمیده؟

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2731
یس تازه شنیدم قراره یارانه ها قطع بشن نمیدونم راستش

چیکار میشه کرد عزیزم قطع کنن

روزیه همه دست خداس نه بنده ی خدا

الهی خدا روزی مارو قط نکنه.... 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2738
تو یک خانواده برا هر نفر ی تومن؟؟یا متاهلین و جدا ؟ فقط سرپرست خانواده smsمیده؟

برا خانواده فقط سرپرست متاهلم

چقدر سخته دوریت نفسم من توبه کردم امیدوارم توم منو بخشیده باشی🙏🙏🙏🙏🙏
برای وام جدا پیامک دادین برا نفری ۱۰۰جدا پیامک دادین یا فقط یک پیامک کافیه

اونی که نفری ۱۰۰ میدن خودشون به اونایی که درآمد ثابت ندارن میدن نیازی به پیامک و اینا نیس فقط هم به ۳۰ میلیون میدن در واقع به ما نمیرسه 

واسه اون یک میلیون کد ملی سرپرست خانوار باید بفرستی 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
نیم ساعت پیش برای ماهم ریختن دقیقا لحظه ای که گفتم خدایا کی یک ملیونو بزنن به حسابمون پیامکش اومد که ...

واقعا پس هنوز میدن 

من قرض کردمرفتم تخت برا نینی خریدم امیدوارم بهم بدن که منم بشون پس بدم خیلی نیاز دارم 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2706