2737
2739
عنوان

شوهرم چرا ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعن ؟ یعنی اینقدر درد سر داره ؟

اره عزیزم دیگه الان ۲۲ سال خدمته قبلش رو نمیدونم ولی این ۱۵ سال که با من ازدواج کرده هیچوووقت دسته چک نداشت همیشه هم عقیده داره خیلی خطرناکه

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

خواهرم کارمند دادگستریه چند سال پیش به دادشم چند تا چک داد برا اینکه داداشم برا تخلیه بده به صاحب معازه .بعد که چکا رو پس گرفته بود و گذاشته بود توی معازه با یه خانمی چند وقتی بود رابطه داشت و بهم زده بود شب خانمه اومده بود تو پاساز و چک سفید امضا رو دزدیده بود حالا بماند که چه دردسری کشیدن و چقد پول وکیل دادن تا ثابت شد خانم چک رو دزدیده

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2728
2738

من از ۲۰ سالگی که سر کار رفتم دسته چک گرفتم، خیلی دردسر داره زیاد، به دردسرش یه ابسیلون هم نمی ارزه. چیزی که پولی باشه و یکم کم و زیاد بشه بندازنت زندان بدرد کوفت هم نمیخوره وسلام

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم