2737
2739
عنوان

خانواده پدری بختم را بستن

196 بازدید | 12 پست

چند روز پیش یکی از اقوام که خیلی با خواهرهای پدرم رفت و آمد داشت و رابطه شون شکرآب شد به گوشمون رسوند که چند سال پیش رفتند پیش دعانویس بختم را بستند.۲۹ ساله ام هست و همیشه میگفتم‌چرا نمیشه.با این که بهترین قیافه و تحصیلات و هیکل و موقعیت اجتماعی دارم.به خاطر این کارشون کسی که دوست داشتمم از دست دادم .خدا لعنت شون کنه.خدا همیشه گرقتار بدبختی خودشون و بچه هاشون کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سعی کن دقیق بخونی و سریع نظر ندی

خوندم

شما خاستگارداشتی یا نداشتی؟؟اگرداشتی کسی بختتو نبسته خودت نخواستی و نشده اخه خیلیارو اینجا دیدم میگن خیلی خاستگارداریم بعد که رد میکنن میگن بختمون بستن

2738
خوندم شما خاستگارداشتی یا نداشتی؟؟اگرداشتی کسی بختتو نبسته خودت نخواستی و نشده اخه خیلیارو اینجا دی ...

نه خواستگارهام‌ منصرف میشدن بی دلیل.بعد یه مدت میان و ابراز پشیمونی میکنن و میگن نمیدونیم چرا بی علت پشیمون شدیم منم دیگه قبول نمیکنم .الان فهمیدم چرا

نه اون کسی که چندسال باهاشون در ارتباط بود گفت 

نماز کشف مطلب دایی ابراهیم رو سرچ کن .من خودمم مثل توام بستگی خیلی عجیبی تو ازدواج دارم نامزدم میکنم انگار بی فایدس .خودمم دنبال یه راه حلم

خوندم شما خاستگارداشتی یا نداشتی؟؟اگرداشتی کسی بختتو نبسته خودت نخواستی و نشده اخه خیلیارو اینجا دی ...

بعضی وقتا نمیشه ربطی به رد کردن نداره .الان خود من نمونش .حتی بله هم میگم باز نمیرسم به خونه ام .هزار و یکی اتفاق جور وا جور میوفته