2737
2734
عنوان

دلتون چی میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 86 پست

دلم بددد جور

امضامو میخواد😔

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وضعیت مالی همسرم خوبشه حقمون بگیریم  کاروکاسبیش خوبشه  توروخدا دعام کنید خیلی گرفتارم

الهی که همه مشکلاتت بزودی،برطرف بشه عزیزم

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2742
مرسی عزیزم دعاکن درامد داشته باشع کمک خرج خانوادم باشم وشهریه دانشگاهموبدم 

حتما خواهی داشت قسمت سختشو رفتی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
مرسی عزیزم دعاکن درامد داشته باشع کمک خرج خانوادم باشم وشهریه دانشگاهموبدم 

الهی بزودی حاجتروا بشی  خانمی..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
دلم بددد جور امضامو میخواد😔

یه تاپیک دیگم دیدم امضاتو

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2740
اگه نبض‌داره هیچ هیچ باید ۴ ۵ ماهیت باشه . مگه پریود نمیشس؟

ن تاالان ک نبودم پریودم منظمه این ماه اقدام کردم 

هفته بعد موعدمه😖

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅

دلم میخواد آرامش به زندگی همه برگرده اینقد اعصابا خورد نباشه هیچ مریضی نباشه هیچ بابایی شرمنده بچه هاش نباشه

به کسایی که پشت سرت حرف میزنن بی اعتناباش اونا متعلق به همونجان پشت سر🙂
2706