2737
2739
عنوان

بزرگترین گناهتون تا حالا چی بوده؟😣😣😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1458 بازدید | 86 پست
من خودم ی گناه رو 7 ساله مرتکب میشم هفته ای ی بار توبه میکنم ولی دیگه انشالله توبه قبلی آخرینشونه😐

🤣🤣🤣🤣🤣

عین منی تو 😁

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اعتراف به گناه پیش بنده فقط خودتون رو در معرض شماتت و قضاوت قرار میدین

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2731

[QUOTE=166945476]من اصلا شیر پیر هستم توی این قضیه دیگه در اوج کناره 

تو گناهت چیه🤔😁

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
با اعتراف به گناه پیش بنده فقط خودتون رو در معرض شماتت و قضاوت قرار میدین

درسته ولی همه گناهشونو گفتن و کسی قضاوتم نکرد

نمیدونم موضوع چیه ولی وقتی دلم پر باشع و خواهر برادیم نداشته باشم پس باید به کی بگم؟خدا؟گفتم بهش صد دفعه

الانم کسی منو نمیشناسه و الا امکان نداشت بگم

قصدمم شریک قرار دادن برا خدا نبود😔😔😔😔😔😔😔

2738
ما ترک میکنیم اون نمیکنه😧😧😂😂😂

باید اراده داشته باشین صدمه جدی میزنه من کسیو میشناسم بعد از ترک کردنش هنوز درگیر عوارصشه ان شاءالله که به زودی ترک میکنید 

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی   گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش 
ما ترک میکنیم اون نمیکنه😧😧😂😂😂

پسرمن همسن توعه تنها گناهشم اینه که

دوست دختراش ونمیتونه ترک کنه🤣🤣🤣

یعنی به یکی قانع نیست همه رو یه جامیخواد🤣🤣🤣