2733
2734
عنوان

دوستانی که به ترکیه مهاجرت کردن یا قصد مهاجرت به ترکیه رو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 105445 بازدید | 1564 پست
من ۳تا دختر دارم یکی شبه یلدا به دنیا میاد 

چجوری ۲۸ ابان یه بار بچت به دنیا اومده سزارین کردی دوباره یلدا هم یکی به دنیا میاد😐😂😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشون ۱۶ یا ۱۷ سال پیش ۳ میلیارد هزینه لباس عروسش شده😂😂😂😁😁

اگه راست میگی..ادرس،اون مزون لباس عروس رو بده..برا عروسمون میخوام.پول به پاش بریزم..😊😂

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
اجتمالا اصلا نمیدونه یه میلیارد چنتا صفر داره همون با یک میلیون اشتباه کرده

عزیزم شما تا حالا یک میلیار ندیدی به من ربطی نداره

سه تا دختر دارم  لیدا  یسنا  یلدا                      یلدا کوچولو شب یلدا به دنیا میاد   
2731
چجوری ۲۸ ابان یه بار بچت به دنیا اومده سزارین کردی دوباره یلدا هم یکی به دنیا میاد😐😂😂😂

زودپزه

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
نمیدونم این دوزاریا از کجا پیداشون میشه.....این مدلیا خیلی زیاد شدن جدیدا

تقصیر ممدجواده

باید اینترترشو قطع کنه

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

احتمالا دوقلو بودن ....به دکتر دو سه میلیارد پول دادن گفتن یکیش بمونه شب یلدا به دنیا بیاد😁

2738
اگه راست میگی..ادرس،اون مزون لباس عروس رو بده..برا عروسمون میخوام.پول به پاش بریزم..😊😂

با دلارم اون زمان لباس میدوخت اینقدر در نمیومد بهش انداختن

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
عزیزم شما تا حالا یک میلیار ندیدی به من ربطی نداره

😆😆😆😆

میخوای موجودی برات رو کنم؟

ببین اصلا در حدی نبودی ریپلایت کنم پس زحمت نکش

باد سشوار بگیر بخیه هات خشک بشه

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
تقصیر ممدجواده باید اینترترشو قطع کنه

ممد جواد الان خوابیده خبر نداره چه حرفا میزنن😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
😆😆😆😆 میخوای موجودی برات رو کنم؟ ببین اصلا در حدی نبودی ریپلایت کنم پس زحپت نکش باد سشوار بگیر ...

لعنتی چه کاربر شری بودی و نمیدونستم    

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
احتمالا دوقلو بودن ....به دکتر دو سه میلیارد پول دادن گفتن یکیش بمونه شب یلدا به دنیا بیاد😁

دو سه میلیارد الان دیگه واسش افت داره واس 15 سال پیش بوده