2733
2739
عنوان

سرکه سیب زرد رنگ هم داریم؟

526 بازدید | 19 پست

امروز رفتم بخرم، اولا که مغازه ها تک و توک باز بود، بعد همونام ندشتن، از یه مغازه که  ارگانیک فروشی بود خریدم، اما رنگش خیلی روشن تر از اونی بود که قبلا میخریدم

این به زردی میزنه، اما قبلی ها تقریبا مثل آبغوره بود رنگش

خودش که میگفت سرکه سیبه، هنوزم درش رو باز نکردم، میخوام بدونم شمام زرد رنگش رو دیدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اصل بود؟ آخه میدونی چیه من الان دو ماهه بعد از اینکه کرونا گرفتم حس بویایی و چشاییم برنگشته، اصلا نم ...

درش پلمپ بود همسرم از عطاری گرفت روش نوشته ارگانیک و طبیعی یه سری املاحم داره .مزه شم آره مثل بقیه بود که قبلا استفاده کردم 

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    
درش پلمپ بود همسرم از عطاری گرفت روش نوشته ارگانیک و طبیعی یه سری املاحم داره .مزه شم آره مثل بقیه ب ...

اینم دقیقا همین جوره، اما خب چون ارگانیکه هیچ نام و نشونی نداره، اینم که خریدم ته نشین میشه

چون خیلی برام مهمه که سرکه اصل باشه میترسم معده مو داغون کنه

ای لعنت به کرونا که توی همه چی باید ازش بکشیم

اینم دقیقا همین جوره، اما خب چون ارگانیکه هیچ نام و نشونی نداره، اینم که خریدم ته نشین میشه چون خیل ...

اسم برند نداشت .؟ 

خالی نخور با آب مخلوط کن .روی بطریش نوشته بود یه قاشق سرکه با یه لیوان آب مخلوط بشه 

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    
2706