2733
2739

من مریض شدم الان چند ماهه خیلی دارم سختی میکشم.ینفر بهم گفت شاید گناهی کردی که اینجوری مریض شدی.

همش دارم فکر میکنم یعنی واقعا خدا ادمارو اینجوری مجازات میکنه؟😔

یعنی واقعا من انقدر گناهکار بودم؟😔خیلی حس بدی گرفتم از حرفش

نه بابا چرت گفته🥴

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

اینو نه ولی شنیدم وقتی گناه ادم زیاد میشه ک اعمال خوبی نداره ک‌باهاش تصویه بشه 

دچار افسردگی‌ میشه آدم 

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس اون بچه ی کوچولویی ک سرطان میگیره چی؟ اون چ گناهی کزده؟

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2731
2738

نه بابا این چه حرفیه ،من خودم ۲۶ساله ام اندازه موهای سرم دارو خوردم همه اشم مقصر خودممم الکی الکی به همه چی دامن میزنم وحرص میخورم همینا هم شده عامل مریضیم 

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
2706