2733
2739
چطوری از این چیرا نمی ترسین خدایی ؟؟😢به منم یاد بدین 

عزیزم منم بعضی وقتا خیلی به این چیزا فکر میکردم واقعا ارامش رو ازم میگرفت نمیتونستم بخوابم سعی کن حواستو پرت کنی موزیک گوش بده یا یه فیلم ببین حواست پرت شه کم کم خوابت میگیره راحت میخوابی

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوابم نمی بره از ترس. مشکلم اینه 

دعای معراج و یاسین بخون و بخواب😊

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
2740

چراغ خواب، برقای کوچیک،هر نور کمی رو  خاموش کن،تاریک تاریک، به سقف نگاه کن. چشاتو آروم ببند، توو دلت رویا پردازی کن،با خودت توو دلت حرف بزن، آینده ای که آرزو داری رو،عین یه فیلم پشت چشمای بستت تصور کن...

امتحان کن... 

تو کلا خط تیره دوس داری اسم قبلیتم کلی اینور اونورش خط داشت یادته؟😅😅😅

اعلانو چک کردم لایک بود تو اون تاپیکه یهو دیدم استارتر ترکیده نی نی یار سرعت عمل پیدا کرده انگار😄

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
از جن و روح و... 😭😭

اینا دیگه ترس دارن؟؟ من سالهاس میبینم هم تو خواب هم بیداری کلی ام پررو شدن یه بسم الله بگو و قرآن بخون يا دان کن تو گوشی بزار چراغارو هم روشن کن. من نصف شب تو باغ تاریک میرم دسشویی تنهایی😁😁تازه قبلا هم اونجا یکیشونو دیده بودم نترس عزیزم تا اسم الله رو زبونته هیچی نزدیکت نمیشه

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
از جن و روح و... 😭😭

خو اصلا چرا به اینا فکر می کنی ؟ یه شیر گرم کن یکم عسل بریز توش یه فیلم یا سریال که شاده حالا یا ترسناک نیست یه فیلم معمولی بذار شیر رو بخور اروم اروم فیلم ببین تا خوابت ببره ... یا کتاب بخون یا موسیقی یا نقاشی و خوشنویسی کن ... برای قبل خوابت اداب داشته باش به طور روتین و هر شب ... دیگه اینطوری وقتی سر نظم یکسری اداب قبل خواب رعایت کنی این حال خوب جایگزین اون ترس میشه و ترس اصلا محو میشه

2706