2737
2734
عنوان

چند روزیه مامان ها تو رو خدا بیاین

154 بازدید | 16 پست

دخترم موقع نشستن یا ایستادن  شکمش رو صاف میکنه  و دستهاش رو همزمان با هم  میاره بالا   وقتی بهش میگم مامان چرا این کار رو میکنی   میگه  نفسن  گیر میکنه تو دلم    نمیدونم چشه  خودم میگم نکنه  تیک عصبیه  نمیدونم چیکار کنم  اینقدر گریه کردم  کور شدم  6 سالشه بچم

سخت ترین قسمت زندگی  اونجاست که فقط خودت باید خودت رو اروم کنی 

میگم چرا دستاتا میاری بالا  میگه  دلم  خوب میشه  واقعا نمیفهمم چشه   خاکشیرم  دادمش  خوب نشد  نکنه  تیک گرفته  ای خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببرش دکتر . ممکنه سرما خورده باشه قفسه سینش . علائم دیگه ای نداره؟

اخه  علایم  سرما خوردگی  نداره  فقط بعضی وقتها میگه  دلم یه  جوریه مامان  میگم چجوری  میگه  نمیدونم

2738
شاید یه حرکته از رو عادت نمیدونسته چجوری بهت بگه اینجوری گفته ولی دکتر ببر معاینه خودتو ناراحت نکن ا ...

میترسم  میگم  نکنه  تیک  باشه   البته  همش میگه  دلم  یجوریه  درد میکنه یه حالیه

عزیزم تاپیک قبلیتو خوندم یه مدت باهاش راه بیا راهشو پیدا کن اینکه میگی صبح تا شب تنش دارم باهاش ممکنه دلیلش باشه، دعوا و داد و بیداد برا بچه سمه ،بعض بچه ها یکم بدقلقن راهش مدارا و مشاوره هست ، واسه این موضوع هم ببریدش دکتر ،ولی فکر میکنم بچه از لحاظ روحی شرایطش مساعد نیس،

👨‍👩‍👧
عزیزم تاپیک قبلیتو خوندم یه مدت باهاش راه بیا راهشو پیدا کن اینکه میگی صبح تا شب تنش دارم باهاش ممکن ...

بله  دقیقا  همینطوره    میترسم  تیک  باشه   

2706