2737
2734
عنوان

چجوری بهش بگم از ازدواجم پشیمونم😔.

| مشاهده متن کامل بحث + 3937 بازدید | 182 پست
به خدا میکنم. اون فکر میکنه من عاشقشم.  ولی هر کاری میکنم فقط تا چند دقیقه دوسش دارم. خیلی هم ...

عزیزم زود تصمیم نگیر که پشیمون میشی

شیطون لعنت کن باز تلاش خودتو بکن برا حفظ زندگیت ولی باز اگه تلاشتو کردی نتونستی میتونی جدا شی

میشه برا مادر شدنم صلوات بفرستید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا مشاوره فقط  مشاور میتونه بهت کمک کنه اخه تو تکلیفت با خودت مشخص نیست، هنوز نمیدونی این آ ...

ممنون گلم💚😔

شما که از نگاه یک فرد سوم میبینی نظرت چیه؟ من اشتباه میکنم با توجه به تاپیک اولم

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
عزیزم چرا حالا که خیلی دوست داره تو هم تلاش نمیکنی برا دوست داشتنش حداقل اگه جدا شدی عذاب وژدان نداش ...

به نظرم اشتباهه. الان که دانشجوییه میگه اشتباه کردم مطمین باشین سرکار بره و درآمد بالا داشته باشه بخاد نخاد حرف فامیل و همکار هم تاثیر زیادی رو زندگیش میزاره و وادار به طلاق میشه

2728
این و مطمئن باش ازش جدا بشی دیگه کسی پیدا نمیشه تورو مثل اون دوست داشته باشه رسم روزگار این ...... ب ...

راست میگه اسی

دقیقا دیدم همچین جریانی رو خیلی زیاد

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
آخه منم وقتی ازدواج کردم بعد از ازدواج یه جورایی حس شما رو داشتم البته نه به شدت شما تنها علتش این ب ...

خداروشکر. عشقتون پایدارر

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 

فقط یه چیز رو بدون الان خیانت خیلی زیاد شده و بدون خیانت تو پزشکان  مرد خیلی خیلی بیشتر از بقیس. پس خیلی مطمین نباش که همسر خوب و باوفایی تو پزشکان بتونی پیدا کنی نه که نباشه هست ولی خیلی کمن به نظرم

2738
ممنون گلم💚😔 شما که از نگاه یک فرد سوم میبینی نظرت چیه؟ من اشتباه میکنم با توجه به تاپیک اولم

گلم اخه من نمیدونم تو چت شده و چی باعث شده که دلزده بشی، 

انگار اونو نمیخوای و فقط داری بهش ترحم میکنی، 

اینو باید مشاور بفهمه، من نمیتونم تشخیص بدم

ان شالله بهترینا برا خودت و همسرت اتفاق بیفته 

عزیزم زندگی بچه بازی نیست که به خاطر یه فیلم که توی گذشته دیده ازش جدا بشی تازه فکر کن بیشتر پسرا قبل ازدواج کلی رابطه داشتن این بنده خدا که پاکه

به فکر قلب و احساسات همسرت هم باش اگه قضیه برعکس میشد چه حالی میشدی؟ 

چندسالته؟

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
به نظرم اشتباهه. الان که دانشجوییه میگه اشتباه کردم مطمین باشین سرکار بره و درآمد بالا داشته باشه بخ ...

من تاپیک اولشو نخوندم ولی با حرفایی الانش که میگه خیلی دوسم داره همه کاری برام میکنه گفتم که یه تجدید نظر کنه که فردا از طلاقش پشیمون نشه

میشه برا مادر شدنم صلوات بفرستید❤
فقط یه چیز رو بدون الان خیانت خیلی زیاد شده و بدون خیانت تو پزشکان  مرد خیلی خیلی بیشتر از بقیس ...

من بنظرم مشکل از خودمه . از این که بخاطر ش چادری شدم و دارم میرم یه شهر دور. 

مشکلم اینه که خودم نیستم و نمیذاره خودم باشم. میگه دوست ندارم کسی زنم و ببینه

من تاپیک اولشو نخوندم ولی با حرفایی الانش که میگه خیلی دوسم داره همه کاری برام میکنه گفتم که یه تجدی ...

پس عزیزم حتما بخون 

2706