2733
2739

سلام 

یکی که حالش خوبه می‌تونه بهم امید بده ؟؟ درسته مقطعی حالم خوب میشه ولی بخدا همونم کافیه چون دارم دیوونه میشم ...

موهام از کمرم بود انقدر رو اعصابم بودن که پسرونه زدم و الان انقدر حالم خرابه که دلم میخواد از ته بتراشمش ، تمام ناخنامو خوردم پوست قسمت‌های مختلف بدنمو میکنم ، موهامو میکنم ... تو ذهنم همش یه صدایی پخش میشه وسواس نظم و شست و شو گرفتم 

همش داره اتفاقای بد پشت سر هم برام میفته بخدا دارم دیوونه میشم دیووونه

فقط توروخدا نگین برو مشاور و روانپزشک چون تحت درمانم و تاثیری نداشته فقط میخوام حرفای شمارو بشنوم بعنوان یه دوست کمکم کنید دعاتون میکنم

زندگی همینه

برو بخواب

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم شما قبل اینکه بری پیش روانپزشک باید بری پیش ی روانشناس یا کسی ک بهت کمک کنه روانپزشک فقط ی دارو بهت میدع و تمام 

شما باید مشکلتو ریشه ای حل کنی 

چیزی ازارت میدع؟

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
بله

به جز اون بيماري ديگه اي نداري؟

فقط او سي دي؟

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

خودت به خودت کمک کن عزیزم به جز تو کسی نمیتونه به خودت آرامش بده ، مادر شوهر من مریض بود و تحت درمان و کلی دارو ولی تصمیم گرفت خودش خوب بشه و داروهارو کنار گذاشت تو چرا نتونی

لبخندبزن🧡😉

اول بگو چه چيزي آزارت ميده، چرا اينطوري شدي؟

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

آروم باش دختر خوب به اتفاقای بد فکر نکن به نقطه های مثبت زندگی توجه کن چیزایی که حالتو خوب میکنه انجام بده آهنگای شاد گوش کن برقص واسه خودت غذای خوشمزه بخور بیخیال باش خودش درست میشه من نتیجه گرفتم بیخیالی بهتر از همه چیزه خود به خود همه چی حل میشه 

ببین عزیزم من وسواسنجس و پاکی داشتم یعد با یه مشاورصحبت کردم گفت هروقت داشتی اینکارارو مکردی ب خودت بگو من دارم خودمو اذیت میکنم خدا خوشش نمیاد بعد دیگع نمکنی اینکارو بعد عزیزم اگر منظورت از وسواس شست و شو (نجس و پاکیه ) اینو بهت بگم ک ادم وسواسی احکام نجس و پاکی ندارد

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2706