2733
2739

سلام خانوما فردا تولد داداشمه من همه تولدا خودم کادو کیک درست میکنم کلا کیکا با منه حالا فردا مامانم گفت من شام درست میکنم بیاین اینجا منم رفتم وسایل کیک خریدم یه کیک خامه ای شکلاتی  بزرگ درست کردم حالا زنداداشم کلی قسم و ایه تو ویس فرستاده که توروقران درست نکن اگرم درست کردی اینجا نیار جانه شوهرت نیاریاا تو ویس فرستاده اینم بگم طعم کیکام عالیه خیلی قسم داده  حالا من چیکار کنم ؟  

السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه

وا چرا مثلا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خانوما الان من چیکار کنم با این کیک از طرفی خیلی داره هیفم میاد کلی عزینه کردم چقدر زحمت میگه توروقران توروخدا کیک بده به همسایه هات اصن بزار تو خونه باشه ولی اینجا نیار 

السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه

دلیلش چیعع

اگ قانع کنندس نبر

اصن نبر وقتی میگ نیار 

خودتم سبک نکن

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...

خب دلیلش چیه؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2738
2706