2733
2734
عنوان

پسره ی عوضی ابروی دختر مردم رو برد

3741 بازدید | 102 پست

سلام نوه خاله شوهرم بیست و چهار سالشه سه بار تا حالا عقد و صیغه رو بهم زده .حالا اینسری یه دختر شونزده ساله رو فراری داد اورد خونه مادرشوهرم همش هم تو اتاق خواب بودن بیرون نمیومدن مادرشوهرم موقع ناهار صداشون کرد پسر یه جور قربون صدقه ش میرفت ادم فکر میکرد خیلی دوسش داره دختره خجالت میکشید و خیلی استرس داشت

خک تو سرش

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خبببب

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

اگه پسرخوبی نیس یجوری اطلاع بدن ب خانواده ی دختره گناه داره سنشم کم

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2706