2733
2739
عنوان

مامانا تروخدا بيان

84 بازدید | 18 پست

سلام ماماناي مهربون

پسرم دوماهشه ميخوام ختنه اش كنم ولي نميدونم كجا ببرم

خواهشا كسي فرزندشو برده و راضي بوده بهم كمك كنه و بگه كجا برده و كدوم دكتر و هزينه چقد داده

واقعا نياز دارم به كمكتون

🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نینی منم 43روزسه من 14روزگی ختنش کردم با حلقه بعد نه روز حلقش افتاد..450هم هزینش شد...من متخصص اطفال بردم ک ختنه هم انجام میداد باید بیینی کجا ختنه هم انجام میدن

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2728
عزیزم نینی منم 43روزسه من 14روزگی ختنش کردم با حلقه بعد نه روز حلقش افتاد..450هم هزینش شد...من متخصص ...

دنبال دكتر خوب ميگردم هم كارش خوب باشه هم كسي پيشش رفته باشه كه خيالم راحت بشه

بخاطر شرايط كرونا نميشه هرجايي رفت

دنبال دكتر خوب ميگردم هم كارش خوب باشه هم كسي پيشش رفته باشه كه خيالم راحت بشه بخاطر شرايط كرونا نم ...

اینی ک من بچمو بردم پیشش واقعا با تجربه بود و اینکه مطب و شلوغ نمیکرد من روزقبل ک نوبت گرفتم رفتم اونجا یکی رو داشت ختنه میکرد منشیش گفت برو توماشین بشینید ـ و بعد ک تموم شد زنگ میزنم بیایید واقعا کارش عالیه اما من اصفهانم 

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

پسر بزرگم ۳ سال پیش بردم پیش دکتر مقیمی،مطب سعادت آباد،به روش حلقه انجام داد و بعد از۱ هفته حلقه افتاد و اصلا اذیت شد.کلا برای ختنه دکتر معروفیه.

البته الان هم یه پسر ۲ ماهه دارم ولی از ترس کرونا ختنه نکردیم هنوز.

2738

۸ ماهگی بردم بشدت پشیمانم ک جرا بچه تر بود نبردم

شب اول اینقد گریه کرد بغل هیچکیم ب جز خودم نمیرفت باید رو دستامم میگرفتم ک جیغ نکشه شاید باورت نشه از ۵ بعدظهر ک ختنه شد تا خود ۶ صبح روز بعدش رو دستم بود😢 و هر نیم ساعت ک جیش میکرد گریه میکرد، بچه رو دستم میخوابید همسرمم ک خواب بود:/ ساعت ۶ غش کردم و از دست درد مردم

ولی اگ کوچیکتر بود سبکتر بود خودمم راحت بودم

البته منشی دکتر مقیمی هم من ۱ ماه ه زنگ زدم گفت تو ماشین میشینید نا نوبت شه زنگ میزنم بیاید مطب.هزینه با دفترچه ۷۰۰.بدون دفترچه ۹۰۰

البته به صورت VIP  هم صبح ها و روزهای تعطیل انجام میدن.یعنی مطب هیچ مریضی غیر از شما نیست که هزینه ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار هست.

البته منشی دکتر مقیمی هم من ۱ ماه ه زنگ زدم گفت تو ماشین میشینید نا نوبت شه زنگ میزنم بیاید مطب.هزین ...

شما پيش بچمون بودين؟وسايل خاصي بايد همراهم باشه؟من واكسن دوماهگي رو امروز زدم بايد چند روز بگذره؟

شرمنده سوالام زياده🥺

2706