2733
2734
عنوان

لباس خرید برای نی نی

399 بازدید | 22 پست

سلام💥

دوستان یه سوال از کجا باید بفهمیم که باید برای نوزاد به دنیا نیومده چه سایزی لباس خرید 

سه تا دختر دارم  لیدا  یسنا  یلدا                      یلدا کوچولو شب یلدا به دنیا میاد   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سایز صفر و یک و اینا داره دیگه..مثلن صفر از بدوتولد تاچندماهگیه

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2728
اخه بچه اولم سایز صفر براش کوچولو بود سایز دو اندازش بود

ماشاالله مگه چند کیلو بوده؟

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
سایز صفر و یک و اینا داره دیگه..مثلن صفر از بدوتولد تاچندماهگیه

میدونم ولی برای بچه اولم سایز یک کوچولو بود

سه تا دختر دارم  لیدا  یسنا  یلدا                      یلدا کوچولو شب یلدا به دنیا میاد   
2738

سایز صفر در حد دو سه دست اونم پنج تکه بخر 

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
شیش

ای جان شیش کیلووو ماشاالله داره من زیادترین وزن که دیدم به دنیا اومده ۴ کیلو و نیم بوده که همون صفر هم اندازش بود 

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
اخه بچه اولم سایز صفر براش کوچولو بود سایز دو اندازش بود

خب اگه سایز صفر قبلیارو داری اونلرو تنش کن و براش سایز یک و دو بخر

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
ای جان شیش کیلووو ماشاالله داره من زیادترین وزن که دیدم به دنیا اومده ۴ کیلو و نیم بوده که همون صفر ...

دخمل شما چند کیلو؟

2706