2733
2734
عنوان

زشته ب ی پسر

224 بازدید | 22 پست

قصدت بگی از اول رابطه ک ازدواج باشه ن دوستی ؟؟؟ چون یکیش گفتم 😂

چیکار کنم از دوستی بدم میاد از وعده سر خمنم همینطور عروسک ک نیستم تامام 😅

بگید ببینم تا نتیجه ش بگم

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فک نکنم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2742
2740
نه زشت نیست

عه خب پس خوب کاری کردم 

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍
حتما بگوووو ک فکر نکنه از این دم دستیایی

والا گفتم بخاطر همین دیگ ولم نمیکنن 😂

کار خوبی کردی

مگه مسخره شونیم 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
کار خوبو تو کردی

بزن بسلامتیم اون جام 😂

2706