2733
2734
عنوان

حس شیشمی ها بیاین حدس بزنید سرگرم شیم 😍😅

| مشاهده متن کامل بحث + 4627 بازدید | 919 پست
نه

پس چکار کنم برم سرکار

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بیماری اعصابم دعا کنید. من دعای شما نی نی سایتی ها رو خیلی باور دارم. منم واسه هر حاجت‌مندی در سایت دعا کردم و صلوات یا سوره حمد میخونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آزمون استخدامی شرکت کردی ؟ چ رشته ای؟ 

آره. تربیت بدنی

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بیماری اعصابم دعا کنید. من دعای شما نی نی سایتی ها رو خیلی باور دارم. منم واسه هر حاجت‌مندی در سایت دعا کردم و صلوات یا سوره حمد میخونم.
2728
به منم بگو کی ازذواج می کنم و با چه جور آدمی ؟طرف رو می شناسم؟ 

توی همین یکی دوساله ...یه آدم با موقعیت اجتماعی متوسط ولی سرو زبون دار... فامیل و سنتی

از مادر هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.💜🍃
احساس اونی که مدنظرمه بهم چیه؟ باهاش ازدواج میکنم؟ خوشبختم میکنه؟ زندگیم باهاش چطوری میشه؟

آنقدر که تو به اون فکر میکنی اون به تو فکر نمیکنه ولی احتمال داره که نظرشو جلب کنی و اذدواج کنین 

اعتقادات هرکسی مثل مسواکشه🙃 خواهشا تو حلق بقیه نکنیدش 😏
2740
آنقدر که تو به اون فکر میکنی اون به تو فکر نمیکنه ولی احتمال داره که نظرشو جلب کنی و اذدواج کنین&nbs ...

۶ساله منومیخواددیگه چیش بایدجلب بشه😑

برای اصیل بودن کافی است که دروغ نگویی. آغاز اصالت خوب همین است که نخواهی چیزی باشی که نیستی
بااونی که دوسش دارم ازدواج میکنم؟ باهاش خوشبخت میشم؟ رفتارخونواش مخصوصاپدرمادرش بعدازدواج بامن چطوری ...

ازدواج میکنین مادر پدرش خوبن ولی اگه خواهر داره اون یکم پشت سر سوسه میاد

از مادر هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.💜🍃
2706