2737
2734
عنوان

قشنگترین و جدیدترین اسم دختر که شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2125 بازدید | 161 پست
اسم تک و خاص سراغ ندارم. اسم خوش اوا و بامعنی بخوای بلدم

حالا بگو 

خدایا ممنونم بابت هدیه قشنگت...مسافرکوچولومونو به تو میسپاریم صحیح و سالم بذارش تو آغوشمون. خدایا خودت مواظب فسقلی تو دلم باش. کاربر چندساله هستم که یهو به سرم زد تعویض کاربری کنم. 😊😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راحله

پایتخت میبینی؟؟؟؟

خدایا ممنونم بابت هدیه قشنگت...مسافرکوچولومونو به تو میسپاریم صحیح و سالم بذارش تو آغوشمون. خدایا خودت مواظب فسقلی تو دلم باش. کاربر چندساله هستم که یهو به سرم زد تعویض کاربری کنم. 😊😊😊
2728
فاطمه خیلیم اسم قشنگیه

منظور منم همین بود عزیزم..اسم دخترمو گذاشتم

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
منظور منم همین بود عزیزم..اسم دخترمو گذاشتم

اهان نامدار باشه عزیزم😍

چون استیکر خنده گذاشتین فکر کردم مسخره میکنین 

ببخشید عزیزم🌹🌹🌹

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2738
اهان نامدار باشه عزیزم😍 چون استیکر خنده گذاشتین فکر کردم مسخره میکنین  ببخشید عزیزم🌹🌹🌹

مرسی....نه بابا چه مسخره ای ..گفتم بقیه هرچند به مسخره میگیرن ولی بزار به استارتر جون یه پیشنهاد بدم...ولی مبارکش باشه هر اسمی میزاره...

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2706