2733
2739
عنوان

خانوما بیاین راجع به یلدا نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 39 پست
عزیزم من با بقیه کاری ندارم منتها پدر و مادر من میان هدیه هامو میدن میرن و جاییم قرار نیست بریم

برا منم همینطوره، منکه خودم از زمان شروع کرونا فقط تو خونه هستم حتی عروسی هم نگرفتیم اومدیم سر خونه و زندگیمون فقط کلیپ و آرایشگاه و....

آره عزیزم ترکیم، برا منم همین لباس اینا برا خودم و همسرم و میوه و کیک و.... 

اهان. برا همسرت چیا؟ کاپشن اینا؟ مامان من موقع خرید وسایل دامادی هم تک کت گرفت برا شوهرم داد هم یه پلیور. یعنی الان دوباره باید بگیرن؟ کدوم شهرین؟ 

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا منم همینطوره، منکه خودم از زمان شروع کرونا فقط تو خونه هستم حتی عروسی هم نگرفتیم اومدیم سر خونه ...

اره دقیقا منم. بدون عروسی اومدم

2728
اهان. برا همسرت چیا؟ کاپشن اینا؟ مامان من موقع خرید وسایل دامادی هم تک کت گرفت برا شوهرم داد هم یه پ ...

زنجان هستیم، نه لباس و شلوار معمولی برا همسرم حالا با سلیقه ی خودش هرچی گسند کنه برا خودمم همینطور

برو میدون گل فروشی ارزونتره بک روز قبل برو چون روز خودش گرونه مثلا اصفهان جای خاص داره

حتما❤

ترکین؟؟ والا مادر من میگه یا برا خودت و شوهرت لباس و کاپشن یا هم وسایل خونه مثلا قابلمه خیلی بزرگ و ...

منم تبریزم هندوانه و کیک و پشمک لبو میوه با تزیینات با من آباژکر آورده بودن ست مبلام مونده به جیب هر کس

2738

خوش به حالتون که به فکر یلدا هستین کاش من هم غمم فقط یلدا بود خانما هرکی پیام منوببینه دعا کنه برام بچه مو ازم نگیرن من بدون پسرم میمیرم

هرکی امضامو میخونه برام دعا کنه بچمو ازم نگیرن بدون بچم داغون میشم بچمم همینطور بدون من شاید دعای یکیتون گرفت تاعمردارم دعاگوتون میشم 😔😔

من دو هفته اس نامزد کردم و خوب قرار خانواده شوهرم بیارن 

نامزدم میگه مامانم از همون شب بله برون اینرس یلدا رو داره 😂😂

بعدم میگه می خام سنگ تموم بزارم 

حالا ببینم میخاد چه گلی بزنه به سرمون 😂😍😍

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
زنجان هستیم، نه لباس و شلوار معمولی برا همسرم حالا با سلیقه ی خودش هرچی گسند کنه برا خودمم همینطور

اهان ما ارومیه ایم. منم 

منم تبریزم هندوانه و کیک و پشمک لبو میوه با تزیینات با من آباژکر آورده بودن ست مبلام مونده به جیب هر ...

آباژور برنز؟ 

خوش به حالتون که به فکر یلدا هستین کاش من هم غمم فقط یلدا بود خانما هرکی پیام منوببینه دعا کنه برام ...

انشالله مشکلت حل بشه برات دعا میکنم عزیزم حتما

اهان. برا همسرت چیا؟ کاپشن اینا؟ مامان من موقع خرید وسایل دامادی هم تک کت گرفت برا شوهرم داد هم یه پ ...

از مام‌میارن .

میوه و اجیل بگو بخرن تزینشم بلدنیستم خودت یکاریش کن بجای شیرینیم یه کیک بخرن ک هندونه ای باشه .

ازمن بخاری اوردن ولی الان خیلی گرونه بگو ۲۰۰تومن کارت هدیه بدن و یه پیرن برای شوهرت پول برای مردا بیشتر بچشم میاد

من دو هفته اس نامزد کردم و خوب قرار خانواده شوهرم بیارن  نامزدم میگه مامانم از همون شب بله برو ...

به به خوش بحالت

2706