2737
2739

میشه بگید 

💞به نام خدای مهربان 💕...........عاشق این شعرم بخونید.........یه غبار یخی یه ستاره سرد یه شب از همه چی به خدا گله کردیه دفعه به خودش همه چی رو سپرد دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد😍😍😍😍😍😍😍😍😍من و همسری عزیزم فعلا دور هستیم. من ساکن تهران و یار ساکن آنور آبهاست و ابرهاست به امید وصال💕 هم هستیم.فعلا کرونا بینمون فاصله انداخته و ویزاها به مشکل برخورده ولی من نگاه روشن به آینده دارم چون امید به خدا دارم🙂. شما برای وصالمون صلوات بفرستید.پیشاپیش از خداوند برای شما که امضای من رو مطالعه کردی آرزوی سلامتی ، ثروت و خوشبختی خیلی زیاد رو دارم 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چک کردن پروفایلش ... آهنگ غمگین و گریه  فکر کردن به خاطراتش  😭

...

💞به نام خدای مهربان 💕...........عاشق این شعرم بخونید.........یه غبار یخی یه ستاره سرد یه شب از همه چی به خدا گله کردیه دفعه به خودش همه چی رو سپرد دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد😍😍😍😍😍😍😍😍😍من و همسری عزیزم فعلا دور هستیم. من ساکن تهران و یار ساکن آنور آبهاست و ابرهاست به امید وصال💕 هم هستیم.فعلا کرونا بینمون فاصله انداخته و ویزاها به مشکل برخورده ولی من نگاه روشن به آینده دارم چون امید به خدا دارم🙂. شما برای وصالمون صلوات بفرستید.پیشاپیش از خداوند برای شما که امضای من رو مطالعه کردی آرزوی سلامتی ، ثروت و خوشبختی خیلی زیاد رو دارم 💞
2738

هر ثانیه مرگ و مرگ و مرگ...حس و حال بدیه میگم الانه که بمیرم اما نمیمیرم..حس میکنم استخونام رفتنن تو قلبم..جسم و روحم درد نه!زجر میکشه..چشمام باز و بسته میشن تند تند که پلک میزنم قامتشو میبینم به خدا که اونو بین اشکام میبینم 

میشه برای رسیدنم به عشقم دعا کنی؟؟🖤کاش روزی برسد به خانه بیایم  خسته و کوفته...کفش های تو پشت در باشد...عه پویا؟چ زود برگشتی...درحال ریختن دو فنجان چایی از روز و اتفاقاتش برایم بگویی به این امید زنده ام.. (کاربری برای دو نفر)
هر ثانیه مرگ و مرگ و مرگ...حس و حال بدیه میگم الانه که بمیرم اما نمیمیرم..حس میکنم استخونام رفتنن تو ...

☹ای داد . درست میشه 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
چشمامو میبندم ب بودنش‌فکر‌میکنم به اینکه ی روز بارونی مثل امروز بریم بیرونو دست تو دست قدم بزنیم ی ش ...

دارم فکر میکنم از فرودگاه رسیده محکم توی بغلش خودمو رها میکنم 

بهش میگم دیدی بهم رسیدیم بعد این همه دوری دلتنگی

بهش میگم ببین پات موندم قدر مو میدونی 

دستم بگیره و همونجا زانو بزنه و حلقه رو توی دستم کنه و بگه عشقم خانمم کل زندگیم تویی+