2733
2739
عنوان

کیا دوران تحصیلشون شاگرد برتر بودن🥇🤩؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1475 بازدید | 170 پست
خوشبحالتون منم راهنمایی ام معدلم کمتر از 19 هیچ وقت نبود، با اینکه زیاد درس خوان نبودم، مدرسه ی نمو ...

عزیزم من همیشه نصف دوستام درس میخوندم‌ولی نمرم بیشتر میشد ! باور کن یبار فیزیک دوتا فصل رو نخوندم ولی نمرم توی کلاس ازهمه بالاتر بود. چون یجوری میخوندم که یاد بگیرم هدفم یاد گرفتن بود نه اینکه تند تند بخونم که فقط کتاب رو تمام کنم ! ببین بعصی جاهارو از اول سال میدونستم یاد نمیگیرم دیگه اصلا وقتم رو روی اون قسمت ها نمیذاشتم ولی جاهایی که میخوندم کامل وخوب بود که میدونستم هرسوالی بدن درس جواب میدم

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چه عالی💛 یعنی ب خاطر خلاصه نویسی خوب درس ها رو می فهمیدی؟ 

من به خود درس خوندن خیلی علاقه داشتم اصلا حفظ نمی کردم. با عشق میخوندم مثلا عربی رو. من عربی عمومی رو کنکور ۸۹ ، ۱۰۰ درصد زدم. بقیه درسام همه ۹۰ بود. من شب امتحانی نبودم پیوسته طول سال درس میخوندم. و بعد نت برمیداشتم و یه بارم دوره می کردم از رو خلاصه و نت هام. این کارو من تو ارشد هم انجام دادم معدلم ۱۹ شد شاگرد اول بودم. ولی همه ی اینا به کنار. نمره و رتبه ملاک خوشبختی و موفقیت نیست‌ . 

#vegan غذای من تپش قلب هیچ موجود زنده ای را نمی گیرد 🌿🌱🤍💚🕊
معلمم

خوشبحالتون

انشالله که تو کارتون موفق باشید. منم آرزو دارم فرهنگیان قبول بشم و می خوام از الان ک دهمم براش تلاش کنم. 

از شغل معلمی تون راضی هستید؟ 

کوتاه ترین دعا برای بزرگ ترین آرزو...! :)))                 [الهم عجل لولیک الفرج]
2728

من هیچ وقت معدلم زیر ۱۸ و خورده ای نبود شاگرد اول و دوم یا سوم هم بودم میخوندم خیلی علاقه داشتم نتیجه اش هم دیدم خداروشکر 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
من به خود درس خوندن خیلی علاقه داشتم اصلا حفظ نمی کردم. با عشق میخوندم مثلا عربی رو. من عربی عمومی ر ...

اره، اتفاقا خانواده ی منم از اون دسته نیستن ک برای درس خواندن اجبارم کنن. ولی من دوس دارم نمرات بالا بگیرم. یه خورده آدم رقابتی هستم وقتی می بینم رفیق هام خیلی درس می خونن و معدل و نمراتشون بالاست، منم ترغیب می شم درس بخونم. البته شخصا درسای رشته مو دوس دارم و تا اونجایی ک بتونمم تلاش می کنم ولی بعضی وقتا هم خسته می شم و نمی تونم خوب درس بخونم و نا امید می شم. 

کوتاه ترین دعا برای بزرگ ترین آرزو...! :)))                 [الهم عجل لولیک الفرج]
چقدر عالی حتما با علاقه درس می خواندید و خیلی تلاش می کردید الان چقدر از درس خواندتون تو اون موقع ...

صددرصد بیشتر میخوندم ! 

الان‌ خداروشکر میکنم ولی بازم میگم کاش فقط وقتم رو گذاشته بودم واسه پزشکی و بیشتر تلاش میکردم ! هرچند زمان ما قبول شدن هم خییلی سختر از الان بود

.
من هیچ وقت معدلم زیر ۱۸ و خورده ای نبود شاگرد اول و دوم یا سوم هم بودم میخوندم خیلی علاقه داشتم نتیج ...

یعنی دلیل نمرات بالا تون با علاقه درس خواندن بوده؟ 

2738
اونایی هم ک کمتر میخوندن با مردای خیلی پولدار تر از شوهر شما ازدواج کردن درسته؟

بنا به تجربه خودم موفقیت تحصیلی با رشد و رضایت فردی و در نتیجه موفقیت به مفهوم عام اش، همبستگی مثبت داره.

من برگردم به عقب بیشتر هم تلاش میکنم چون عملکرد مثبتشو تو زندگی خودم و اطرافیانم بطور واضح و روشن دیدم 

Null
خوشبحالتون انشالله که تو کارتون موفق باشید. منم آرزو دارم فرهنگیان قبول بشم و می خوام از الان ک دهم ...

افرین اگه از الان با برنامه و مرتب بخونی حتما موفق میشی ! 

اره عزیزم خداروشکر شغل دلچسب و خوبیه

.
پس درس خوندی اخرش پول هم نبود؟ از اون بچه مثبتا بودی ک سرت تو کتاب بود و اهل ارایش و دوس پسر و اینا ...

اهل دوست پسر ک نه نبودم تو دبیرستان ضمنا ادامه ندادم فوقم و نگرفتم اشتباه کردم و درگیر زندگی و بچه شدم 

شکوه سکوت را، به ارزانیِ کلام مفروش‌...شیخ بهایی
صددرصد بیشتر میخوندم !  الان‌ خداروشکر میکنم ولی بازم میگم کاش فقط وقتم رو گذاشته بودم واسه پز ...

منم برام خیلی مهمه ک زیاد درس بخونم ک بعدا حسرت نخورم.چون خانوادمم برای درس خواندن حمایتم می کنن دوست ندارم زحماتشونو هدر بدم. 

انشالله که شما هم همیشه موفق باشید. 

افرین اگه از الان با برنامه و مرتب بخونی حتما موفق میشی !  اره عزیزم خداروشکر شغل دلچسب و خوبی ...

خیلی ممنونم بابت راهنمایی هاتون

خداروشکر ک از شغلتون راضی هستید

دعا کنید انشالله منم ب رشته ی موردعلاقم برسم. 

2706