2733
2739

بیاید بگید شما بودید ناراحت نمیشدین؟؟

من سر خونه زندگیه خودمم آبجیمم تو عقده و یه دوست مشترک داریم اون مجرده.خواهرم تازه ازدواج کرده،اوایل ازدواجش هوا برش داشته بود رابطشو با دوست مجردمون قطع کرد،میگف این به شوهر من چشم داره.آخرش میاد هووی من میشه ،کامل دختررو از خودش روند.یروز من نشستم گفتم خواهر جان کار زشتیه ،آدم آنقدر عقده ای نمیشه خجالت داره.مگر من شوهر ندارم میاد و می‌ره خونمون.چون مجرده قراره شوهرامونو ازمون بگیره .خلاصه بگم من این دو تارو صلح و صفا دادم.

حالا این دو تا با هم جیجی باجی شدن(به جان بچم اگر من حسودی میکنم ،خودم آشتی شون دادم).

صبح بمن زنگیدم عصر میایم خونتون،گفتم کشک و بادمجان میخورین گفتن آره.رفتم سبزی خریدم بادمجون نون و....بعد از ظهر اومدن خونم،اومدم بادمجون پوست بگیرم دیدم پچ پچ میکنن،گفتم چیه؟گفتن ما تنقلات می‌خوایم.بعداز ظهر هر دومون ساندویچ سفارش دادیم خوردیم.میریم چیپس و پفک می‌خریم.خیلییی ناراحت شدم به خودم نیاوردم.یکم گذشت دیدم دارن حرف میزنن (قراره فردا یکی بیاد مانتو ها و روسری هاشونو بخره)من گفتم مانتوهای منم بدین خب دیدم آبجیم گفت تو نیار دیگه همینای خودمونو رد کنیم.مال ما که انقد با کلاس‌های نمیخرن مال تو رو که هیچ.انقد نارااااحت شدم که نگو.یه تیکه هم گفتم برادرشوهرم پول دار شده ماشالا ماشین و خونه و ...خریده‌.جلو دوستم صاف برگشت گفت اون قاچاق فروشی میکنه،کلا وا رفتم.

چیکارش کنم انقد بدجنسی نکنه.

بخدا من غیر از خوبی چیزی براش نمی‌خوام

آرزوم خوشبختی‌ه خواهرمه.

به هیچکس نمیتونم درد دل کنم.

به شوهرمم هر چیزی رو نمی‌گم.سرم داره میترکهه از درد

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

حوصلم نکشید بخونم😐

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2738

عجب خواهری داری

بعد اینجا همه میگن دختر خوبه خواهر داشته باشه!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
والا فکر نمیکردم خواهرا اینجوری باشن

با برادرم جوری هستیم که واسه هم جون میدیم.

ولی این با هر دومون بده.

بخدا مامانم جرات نداره.برام چیزی میخره میگه به خواهرت نگو

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2706