2752
2734
میخاااام بگم شمایی ک هعی ت همه تاپیکا کاربرارو منت میکنین ک واسم گزارش بزنین. خب ازاول چرا تاپیک میز ...

بنظر من ک محترمانه بود

بعضیاشون اونموقع دنبال راه حلن بعد ک مشکلشون برطرف میشه میترسن از روی اون تاپیک لو برن فک کنم یکی از دلایلش این باش

اللهم صل علی محمد و آل محمد ❤️ اگر سوال کنکوری دارید ب تاپیک آخرم مراجعه کنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تقریبا هم سنیم منم بعضی وقتا اینطوری میشم فک کنم بخاطر سن و هدفمونه 

جدیدا افتضاح شدم اخه اینقدر تو خودم غرق شدم گیراییمم اومده پایین تازگیا باهام ک حرف میزنن میشنوم چی میگه طرف ولی چند ثانیه بعد میفهمم چی گفتش همه چی یادم میره نمیدونم چی میخوام اصن وضعیتم خرابه

کدوم لینک؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5376246/%d8%a7%d8%b2-%d8%b2%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d8%ae%d8%b3%d8%aa%d9%85-%d8%a8%db%8c-%d9%87%d8%af%d9%81-%d9%88-%d8%a8%db%8c-%d8%a7%d9%86%da%af%db%8c%d8%b2%d9%87-%d8%ad%da%a9%d9%85%d8%aa-%d8%a7%d9%81%d8%b1%db%8c%d9%86%d8%b4-%d9%85%d9%86-%da%86%db%8c%d9%87?postId=163833118

2731

@______negar______       بیا با اسی حرف بزن شلوار پلنگی

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
@______negar______       بیا با اسی حرف بزن شلوار پلنگی

وایسا قبیلع رو تگ کنم/

@nafasبلای۲    

@zemestoon96    

@twinkelgirl    

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
ببین کنجد بخور یه مدت خوب میشی

نه فداتشم از کنجد نیس اینقدر فکرمو درگیر کردم انگار تو این دنیا نیستم بدتر میشم که بهتر نمیشم مشاورم جواب نمیده از دستم در رفته 

جدیدا افتضاح شدم اخه اینقدر تو خودم غرق شدم گیراییمم اومده پایین تازگیا باهام ک حرف میزنن میشنوم چی ...

من تو روانشناسی خوندم اشخاصی ک اینطورین مشکل عدم توجه کافی یا همون عدم تمرکز رو دارن یعنی اونموقع تو یه عالم دیگ سیر میکنن 

منم زمان کنکور همینطوری بودم بخاطر درگیری فکریم بود

اللهم صل علی محمد و آل محمد ❤️ اگر سوال کنکوری دارید ب تاپیک آخرم مراجعه کنید