2737
2739
آخه الان خیلی شایع شده.قلب تشکیل نشده باشه ویا مشکلات دیگه.کمممممممممممممک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام ایاشلاه مبارکه . کلا خوب کردی نرفتی سونو بزار تو هفته 9-10 برو یه سری از بچه ها چون نطفشون دیر تشکیل شده دیرتر تشکیل میشن ایشالاه نی نی سالم سالم هستش. نگرانی رو این زوری به نی نی منتقل می کنی و اصلا خوب نیست. بسپار به خدا براش صدقه بزار کنار
2738
ممنون مامان یاسی.اتفاقا من چون چند ماه بود به خاطر اقدام برای بارداری پریم عقب می نداخت.این ماه هم نمی دونم کی تخمگ گذاری انجام شده.بعد از 48 روز از آخرین پریودیم آز دادم که بار اول43 بود وبعد از 4 روز بعد دوباره آز دادم 301 بود به همین خاطر نمی دونم کی باردار شدم ونمی دونم که الان هفته چندمم .بیشتر استرس می گیرم.چون دوست دارم زودتر هفته 7 یا 8 بشه که برم سونو وخیالم راحت بشه ان شالله برام دعا کنید.
بچه ها جون همیشه که این فکر بد به سرم میزنه هی سعی می کنم که بارداری قبلیم رو به یاد بیارم که خدای مهربون چه گل خوشبو یی رو بهم داد ومیگم که ایندفعه هم مثل اون دفعه خدای بزرگ بهم لطف می کنه ولی بازم همیشه افکار منفی خودشونو جل می کنن.
مامان مهسای عزیز فقط به نی نی و سلامتیش فکر کن... قلب تشکیل نشه و این حرفا رو بریز دور به جاش از این دوران شیرین لذت ببر... منم خیلی می ترسیدم مثل شما اما الان که بهش فکر می کنم خندم می گیره....کجا شایع شده... چون تو نی نی سایتی و این چیزا رو می خونی فکر می کنی خیلی این جریان زیاده ولی این جوری نیست....
مطالب استرس زا اصلا اصلا نخون... برو تغذیه مناسب مادران باردار رو بخوون... سوره والعصر رو بخوون... سوره یوسف بخوون... برو وسایل مناسب نی نی ها رو ببین... به مدل تخت و کمدش و دکور اتاقش فکر کن... برای سلامتی خودت و نی نی آیه الکرسی بخوون یا نه موسیقی کلاسیک خیلی خیلی برای شما الان خوب و مناسبه اونو گوش کن...شعر حافظ رو بلند بلند برای نی نی بخوون... خلاصه هر کاری بکن غیر از فکرای بد....نی نیتم انشالله به سلامتی به موقع به دنیا می یاد و حالش رو می بری....شاد باشی
مامان مهسا. تازه اول راهی باید بهت بگم که تا آخرش انواع و اقسام نگرانیهارو داری پس خودتو آماده کن. من الان ماه هفتم. تازه دوتا تجربه بدم داشتم. از اولشم بارداری راحتی نداشتم و هرروزش برای با نگرانی گذشته. هر روز نگرانی یه چیزو داری. پس بسپر به خدای مهربون. اگه عمرش به دنیا باشه می مونه. منم یبار تجریه نداشتن قلب رو داشتم. و مجبور به کورتاژ شدم. تو هفته 6
پس نگران نباش. اگه روزی خور خدا باشه می مونه. فقط برو پیش یه دکتر خوب که بهش اطمینان کامل داشته باشی. ایشالا به زودی بچه رو بغل می گیری

درضمن چرا میگی بارداری اولمه. تو که اولیت نیست
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2706