2737
2734

از دیشب هر چقدر به تماس با ما زنگ میزنم جواب نمیدن 

در خواست دادم ولی هنوز برنکشت سه سال عضو بودم

نی نی یار چی کار کنم کاربری من برگدون 

اسم کاربریSaidii

نی نی یار تگ کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@نی_نی_یار_شب    

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
2738
@نی_نی_یار_41 ‍ عزیزم کاربزی من برگردون اسم کاربری Saidii

سلام عزیزم برای این که چند بار مطالب جنسی گذاشتین این موارد ممنوعه فان باشه جوک باشه سوال باشه هر چی در این مورد بزنین تاپیک حذف بشه دوباره بزنین قطع میشین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام عزیزم برای این که چند بار مطالب جنسی گذاشتین این موارد ممنوعه فان باشه جوک باشه سوال باشه هر چی ...

اشتباه کردم بخدا نگاع کن توی این سه سال عضویت همش در باره باردای بود تایپکهام نی نی گلم نمیخام دوست هام از دست بدم کمکم کن بخدا سیم کارت ندارم این گوشیشوهرم اونم تایپ کردنی اشتباه میشه نی نی جونم لین بار ببخش یه فرست بد نمیدونستم جک گذاستن ممنوع بعدش خودم تایپک قفل کردم برگردون کاربریم Saidii

2706