2733
2734
عنوان

چطور در مواجهه با مردهای عالی، خودمان را کنترل کنیم و عاشق نشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به قدری شیفته این مرده که دو سال قبل که تصادف کرده بود و جفت کلیه هاش پوکیده بود ، ناشناس رفت و بهش ...

چاخان هوایی نگو یه کم دوزشو بیار پایین هندی بازیه حتما گروه خونی وبقیه عواملش درست بود🤣🤣🤣🤣🤣

2728
2740
اتفاقا امشب نبودی میخواستم تگت کنم کجابودی بلا🤪

دیگ گفتم نیام ی کم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

دیگه عالی تر از شوهر دختر خاله من فک نکنم باشه ولی در اصل یه آشغال بود اتفاقا اینهایی که وجهه مطلوب و مناسبی دارن اکثرا توزرد از کار در میان 

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
چاخان هوایی نگو یه کم دوزشو بیار پایین هندی بازیه حتما گروه خونی وبقیه عواملش درست بود🤣🤣🤣🤣🤣

بله درست بود. همون هفته اول که تصادف کرد همه مون فهمیدیم. دوستم داغون شد. خبلی رفت تهران بیمارستان و .. از دور همش نگران بود. اون داستانش کلی ماجرا داره.

مشکل اخلاقی در همون ابرازشه، حالا که قصدش رو نداره میمونه جبران آسیبهایی که این شیفتگی روی روان یا روابط اجتماعیش گذاشته. که خب اونم تنهایی از پسش برنمیاد نیاز به جلسه‌های مشاوره‌ مفید و مستمر داره

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!
2706