2733
2734
عنوان

چطور در مواجهه با مردهای عالی، خودمان را کنترل کنیم و عاشق نشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 84 پست
حدودا 3 سال.

این خانم احتمالا از این اقا دوره که انقد عشقشون طول میکشه وقتی ما عاشق یه نفر هستیم مدام جلوی چشممون باشه زودتر از سرمون میپره من توصیه به این خانوم نمیکنم اما بعضی مواقع ابراز احساست زودتر این گره رو باز میکنه اگر این خانم واقعا میخواد فراموشش کنه باید اول با خودش روراست باشه که این اقا تحت هیچ شرایطی مال ایشون نیست وبه هم نمیخورن که دلشکسته میشه ممکنه دورهای توی گریه غم افسردگی باشه باید به خودش کامل بقبولونه هیچوقت مال اون نیست ونمیشه خیالپردازیو بزار کنار وقتی یه ادم مدام جلوی چشم ما باشه ما بدیهاشو قطعا بیشتر میبینیم همن ندیدن ویک خیالپردازی دور از واقعیت از اون اقا باعث این عشق طولانی ممکنه شده باشه

ببین من یه پسری بود خیلی دوسش داشتم خیلیبیی اما توی یه سطح و یه جایگاه نبودیم که باهم جور بشیم اون ا ...

حالا من درگیر رابطه یه طرفه شده بودم پارسال با یه دانشجو پزشکی ولی خوندم پشت کنکور بودم خییییلی تحت تاثیر قرار گرفتم و کنکورم که براش کلی تلاش کرده بودم نااابود شد و الان فهمیدم اون آقا خودش نامزد داره ولی من ایندم رو تباه کردم الانم هنوز فکرش اذیتم میکنه و وقتی پروفایل شو میبینم قلبم میگیره 

لطفا برای موفقیتم یه صلوات مهمونم کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من درگیر رابطه یه طرفه شده بودم پارسال با یه دانشجو پزشکی ولی خوندم پشت کنکور بودم خییییلی تحت ...

ااا ببین گفتم منم خیلی حتی رویاپردازی ولی وقتی میگم اهمیت ندیم اینکه حرکتی براشون نکنیم چون بی نتیجه اس بعضی وقتا تو باید عشق تو دلت به کارتم ادامه بدی وقت خالی بهش فکر کنی این راهکار فوق العاده اس از نظر من و من جواب گرفتم چون تو سن و سال من مخصوصا خیلی هیجانی و جو گیر میشن 

🥀‌‌⃤IF U SEE EVERYTHING beautiful, know that ur drunk

اون عشق نیست ،کراشه😑

هیچی کنج عزلت برگیزینید ودرخلوت خود زار بزنید 

خب عاشق یکی دیگ‌شه به این فک کنه ک خودش ممکنه متاهل باشه یه دختر مجرد بیاد تو زندگیش جقد بده 

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2728

میگه گاهی گناه و اشتباه ازماست ک اشتباه عاشق ادم اشتباهی میشویم..درضمن دوس داشتن ی چیزپاکه ولی فک کردن ب ی ادم متاهل کثیفه پس نگین عشق دست خودم ادم نیستو فلان...

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
به قدری شیفته این مرده که دو سال قبل که تصادف کرده بود و جفت کلیه هاش پوکیده بود ، ناشناس رفت و بهش ...

خوب این عاشق واقعیه 

خیلی سخته

خدا بهش صبر بده

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…
بفرمایید.

من میخوام ازمون mart بدم ولی نمیدونم چه منابعی رو بخونم شما میتونین راهنماییم کنین

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2740