2733
2739

جالب اینجاست همشون میگفتن خودمون کادر درمانیم یا فامیلمون کادر درمانه یه طوری حرف میزدن از زندگیت نا امید میشدی  یادمه گفتم بالاخره واکسن میاد تموم میشه میگفتن واکسنش ممکنه حالا حالاها نیاد  کو تا واکسن حالا!!! همش فاز منفی بودن میگفتن به واکسن امید نداشته باشید از این حرفا!!یه جوری مطمین حرف میزدن نعوذ بالله انگار از پییش خدا امدن  حالا اخر سال سال ۲۰۲۱ یعنی سال دیگ اینموقع پایان رسمی کرونا اعلام شده در تمام جهان😍😍چه قدر بده  که خودت منفی نگاه کنی انرژیتم به بقیه انتقال بدی  ببخشید اینو میگم و منظورم کلیه ولی بر خلاف یه عده کاربر که واقعا ازشون انرژی میگیریم از یک عده و نوع تاپیکاشون و نظرات انرژی سمی و منفی میگیرم .از این دوستان خواهش میکنم اگر نمیتونید حرف خوب یا مثبت بزنید و فقط دوست دارین سم تزریق کنید سکوت کنید که این سکوت خیلی ارزشمنده👌

سو تفاهم نشه دوستای عزیزم منظورم عده خاص بود...💜

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

با این حال بنظرم هنوز واسه عادی شدن زندگی و پیشبینی دقیق خیلی زوده

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی چی بگم؟واکسن حالا حالا ها ب ما نمیرسه تحریم انسولین پیدا نمیشه چ برسه ب واکسن این رو برای انرژی منفی نمیگم میگم ک رعایتمون رو همچنان ادامه بدیم

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2728
واکسن اول به آقا ها و آقازاده ها میرسه بعد به دزدا بعد تقلبیش به ما میرسه

اره ولی مطمئن باش به همه جهان میرسه

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

عزیزم الانم بیشتر مردم اسیر تبلیغات مخوف شدن وگرنه اومقدارم وضع خراب نیست مثل سال های قبله . مردم قبلا با تصادف میمردن الان مردمو نشوندن تو خونه با ترس میکشنشون و داروهایی ک میخورونن به مریضا

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇

دلت خیلی خوشه عزیزم.این خوشحالیا مال مردم ایران نیست واکسن انفولانزا که مال جنگ جهانی اول بود امسال به دستمون نرسید و قیمتش ۴ برابر شد وای به حال واکسن کرونا اولش خودشون میزنن و به ماها تا برسه هزار تا دلال و تقلب توش پیدا میشه😓😒😒😒❌❌❌

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️
2738

حالا کو تا سال دیگه این موقع

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
واکسن اول به آقا ها و آقازاده ها میرسه بعد به دزدا بعد تقلبیش به ما میرسه

ک باز کشندس من ک واکسنشم بیاد تا ی سال نمی زنم می زارم رو مردم جواب بده بعد همون ماسک رو میزنم و جای شلوغ نمیرم

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
با این حال بنظرم هنوز واسه عادی شدن زندگی و پیشبینی دقیق خیلی زوده

وقتی واکسن دارن در کشورای پیشرفته مثل لندن شروع میکنند یعنی ایمن سازی صورت میگیره تا کشورای دیگ هم یکسال طول میکشه و در نهایت وقتی جانعه ایمن بشه ویروس رو به افول و ضعیف شدن میره با توجه به این پیش بینی کردن

بنظرتون حدود دو یا سه سال تحمل این شرایط قرنطینه و ... عادیه ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
ک باز کشندس من ک واکسنشم بیاد تا ی سال نمی زنم می زارم رو مردم جواب بده بعد همون ماسک رو میزنم و جای ...

من کلا نمیزنم والا به هیچکس اعتماد ندارم 

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
2706