2733
2739
عنوان

ماما گفت نمیچرخه☹

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 105 پست
نه خودت دست نزن دکتر باید خودش انجام بده اصلا شکمت و ماستژ نده دفه بعد ک رفتی دکتر بگو دکتر ماستژ می ...

قبلا برا ترک بارداری بهش گفتم میشه روغن بزنم که ترک نخوره شکمم

گفت میشه

در همون حد میزنم

اصلا به شکمم فشار نمیارم

بخند، همین  
میگن باید تو بارداری کلا رو دست چپ بخوابی تا هم خون رسانی هم وزن گیری هم جهتش دقیق و به جا باشه چند ...

من اولشم تا 24 هفته ام سونو هیجده هفته عرضی بود 

میدونی الان تکوناشو تو همه جای شکمم از چپ راست بالا پایین حتی گوشه های شکمم حس میکنم نمیدونم چه جوری قرار گرفته ولی خیلی دلم سزارین میخاد 

جواب ابلهان خاموشی است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبلا برا ترک بارداری بهش گفتم میشه روغن بزنم که ترک نخوره شکمم گفت میشه در همون حد میزنم اصلا به ...

اره فشار نیار یهو برعکس ترش میکنی

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.
2731
قبلا برا ترک بارداری بهش گفتم میشه روغن بزنم که ترک نخوره شکمم گفت میشه در همون حد میزنم اصلا به ...

فامیل ما رفته بود قابله خونگی بچه رو چرخوند تا طبیعی زایمان کنه

💚یااوّلُ یا آخِر ای خدایی که از توام و به سوی تو برمیگردم. ای خدایی که اول و اخر همهءکارها خودتی.💚 ❤اگه دوس داشتین برای شفای همهء کوچولو های بیمار صلوات بفرستین از جمله پسر من.😗❤
من اولشم تا 24 هفته ام سونو هیجده هفته عرضی بود  میدونی الان تکوناشو تو همه جای شکمم از چپ راس ...

عزیزم ایشالله به سلاممتی نگران نباش الان خیلی کوشولویه تا دلت بخواد دور دور میکنه و کله معلق میزنه اون تو همین تو بارداری رو دست چپت بخواب و پیاده روی سبک داشته باشی ایشالله ی نی نی سالم با ی زایمان راحت داری نگران نباش

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.
2740
آره طبیعی خیلی بهتره به دکترمم که گفتم طبیعی میخوام گفت چقد خوب خیلی عقلت کار میکنه که اینو میگی

نمیخوام چیزی بگم چون مدافعان زایمان طبیعی می‌ریزند سرم فقط اینو بدون ک اشتباه می‌کنی قدیم امکانات نبود همه زایمان طبیعی میکردن نه الان ک..

خودمم زایمان طبیعی کردم از رو تجریم دارم بهت میگمو بشدت پشیمونم

من اولشم تا 24 هفته ام سونو هیجده هفته عرضی بود  میدونی الان تکوناشو تو همه جای شکمم از چپ راس ...

چرا سزارین؟

خواهرشوهرم سز کرد الان همش ناله میکنه

از کمر درد

بخند، همین  
2706