2726
عنوان

ماما گفت نمیچرخه☹

798 بازدید | 105 پست

بچم بریجه!

هفته ۳۴م

دکتر متخصص رفتم گفت حرکتش خوبه داره میاد به سمت پایین

بعدش رفتم پیش ماما (شبکه بهداشت) نوبت معاینه داشتم

ماما گفت خیلی دیر چرخیده ، فک نمیکنم دیگه بچرخه!!!

منم دوست دارم طبیعی باشم! 

کسی بوده تو دو هفته آخر بچش چرخیده باشه؟

بخند، همین  

اگه نچرخه که نه جاریم درد طبیهی کشید اخرم سزارین شد

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

احتمالش هست بچرخه

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
میدونم عزیزم منم سوالم همینه که کسی بوده تو هفته‌های آخر بچرخه

برای جاریم که نچرخید 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
احتمالش هست بچرخه

واسه امضات صلوات فرستادم😍⁦❤️⁩

بچه ها برای سلامتی نینیم یک صلوات مهمونم کنید 😍 خداروشکر به خاطر نینی خوشگلم... قربونت برم مامان که بعد این همه سختی اومدی و روزای قشنگ تری با خودت آوردی 😘😍‌‌ عاشقتم عشق کوچولوو منننن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
فعلا وقت مونده احتمال داره بچرخه بچه من تا ۳۹هفته نچرخید سرش دقیقا زیر معده م بود 

آخی عزیزم

واقعا اونموقع چرخید؟؟؟

منم دکتر بهم گفت چون زایمان اولت هست نمیتونم بگم زودتر بیا برای سزارین، چون مشکل قبلی هم نداری احتمالش هست که حتی همون روز زایمانت بچرخه پس باید صبر کنی و درد طبیعی رو بکشی

بخند، همین  
2706